AS „Talsu mežrūpniecība” divkāršo peļņu un kāpina apgrozījumu par 26,2%

AS „Talsu mežrūpniecība” 2010.gadu noslēgusi ar 62 131 latu peļņu, liecina uzņēmuma neauditētais pārskats NASDAQ OMX Riga biržā, kas ir par 34 967 latu vairāk nekā 2009.gadā. Savukārt apgrozījums pieaudzis par 26,2% – līdz 1 308 778 latu.

Tik labi finanšu rezultāti aizvadītajā gadā panākti, galvenokārt, pateicoties ievērojamajam cenu līmeņa kāpumam un ražošanas apjoma pieaugumam.

Uzņēmuma kokapstrādes cehā 2010.gadā pavisam tika saražoti 12 913 kubikmetru mietu produkcijas un realizēta šķelda 46 681 kubikmetru apjomā.

Kā norādīts uzņēmuma ziņojumā, nākotnē AS „Talsu mežrūpniecība” paredz turpināt lobīto un virpoto mietu ražošanu, palielinot sīkās frakcijas virpoto mietu ražošanu, kas ievērojami palielina realizācijas ieņēmumus; palielināt koksnes iepirkuma īpatsvaru no mazajiem mežizstrādes uzņēmumiem un individuāliem izstrādātājiem, kuru cenas ir zemākas nekā AS “Latvijas valsts meži” piedāvātajai koksnei, kā arī uzsākt sadarbību ar jauniem tirgus partneriem, gatavo produkciju realizējot plašākam patērētāju lokam.

 

Avots: www.nasdagomxbaltic.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *