Jaunās tendences virtuves dizainā – vienkāršība un ekoloģiskums

Vadošo virtuves mēbeļu ražotāju pēdējos izstrādātajos dizainos ir vērojamas jaunas tendences – virtuves ir kļuvušas vienkāršas, ergonomiskas un ērtas. Par prioritāti ir kļuvusi virtuves funkcionalitāte un vienkāršība ikdienas lietošanā, kam tiek pakārtots arī moderns virtuves interjers. Turklāt jaunākie materiāli ļauj ražot dažādu rakstu fasādes.

Šodien daži ražotāji piedāvā izgatavot fasādes pēc pasūtītāja zīmējuma un skicēm, kas katru virtuvi tādējādi padara par ekskluzīvu, tāpēc izvēloties mūsdienīgu virtuves iekārtu, svarīgi ir zināt tās izgatavošanas tehnoloģiju. Tai jāizslēdz veselībai kaitīgo epoksīda sveķu un fenola izmantošanu. Tieši tāpēc virtuves mēbeļu izgatavošanai veiksmīgi tiek izmantots MDF.

To apstiprina arī SIA „Green design” biroja vadītāja Jeļena Potrubeiko, norādot, ka par vienu no populārākajiem un pieprasītākajiem materiāliem mēbeļu pasaules plašajā fasāžu klāstā ir kļuvis MDF. Šī materiāla sastāvā esošās koksnes šķiedras tiek salīmētas ar ekoloģiski neitrālu sastāvu. Un tā kā MDF labi padodas profilēšanai, no tā iespējams izgatavot interesantākas formas un tekstūru. Turklāt, ja MDF ir lakots vai krāsots, tiek iegūstas fasādes, kas „nebaidās” no augsta mitruma līmeņa, tauku traipiem un temperatūras maiņām.

Savukārt PVC fasāžu krāsu palete spēj apmierināt pat visizsmalcinātāko gaumi un prasības. Katalogos var atrast ne tikai visu vērtīgo sugu koksnes dekoru plēves, bet arī tādus mūsdienīgus dekorus kā metālika un hameleons. Stikla izmantošana – vēl viena iespēja radošai individualitātes izpausmei. Daudzo piedāvājumu vidū šodien vispopulārākie ir smilšu strūklas efekta radītie un vitrāžas.

 

Avots:www.mebelnieki.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *