Cirsmu izsoles – efektīvs tirgus cenas noteikšanas mehānisms

SIA „SilvITa” ir uzņēmums ar trīs gadu pieredzi, kas darbojas divos pamatvirzienos – ar programmatūras izstrādi meža īpašniekiem un meža apsaimniekotājiem, un programmu veidošanu mežizstrādātājiem (koksnes plūsmas uzskaites utt.). „Cirsmuizsoles.lv” ir jauns projekts, kas domāts vairāk meža apsaimniekotājiem. Tas ir ļoti šaurs un specializēts pakalpojums – tā sauktā trešā neatkarīgā puse cirsmu izsolē.

Kā skaidrojis SIA „SilvITa” īpašnieks un rīka „www.cirsmuizsoles.lv” veidotājs Janeks Kamerovics: „Mums nav ne juridisko, ne kādu citu saistību ne ar meža pirkšanu, ne ar pārdošanu, mēs esam neatkarīgi, un specializējamies tieši uz šo IT pakalpojumu – meža īpašniekiem piedāvāt vietu, kur var pārdot savas cirsmas”.

No citiem izsoļu portāliem cirsmuizsoles.lv atšķiras augstākas pakāpes moderāciju un profesionālo pieeju – gan reģistrācija, gan sludinājumi tiek kontrolēti – cirsmu ievietošanas brīdī tiek pārskatīti ievietotie dati, kādā kvalitātē ir iesniegts sludinājums, attiecīgā dokumentācija, lai piedāvājums patiešām būtu profesionāls un kvalitatīvs.

Runājot par pieredzi, pirmā izmēģinājuma izsole tika palaista 2010.gada pavasarī, un kopumā notikušas jau ap 60 izsolēm. Bijuši arī gadījumi, kad daudzas izsoles, kurām nav solījumu vai ir solījumi zem tā saucamās „slēptās cenas“, nav notikušas. Ir arī sezonālās svārstības, piemēram, dziļš klusums bija decembrī.

Lai arī pakalpojums ir jauns, reģistrēto lietotāju pieaugums devis pārliecību, ka projekts ir perspektīvs. Tāpat radušās arī jaunas idejas, kā cirsmu izsoles uzlabot, piemēram, ir vēlme piesaistīt klientus, kuriem pieder lielāki īpašumi, vai kuri apsaimnieko citu īpašumus. Tās būs tā saucamās „slēgtās izsoles“.

 

Lasīt vairāk:www.latforin.info

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *