Latvijas uzņēmēji aicināti uz semināriem par inovācijām uzņēmējdarbībā

Latvijas Tehnoloģiskais centrs (LTC) sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) un Jelgavas reģionālo Pieaugušo izglītības centru šā gada 24.martā Jelgavā organizē semināru „Bezgalīgo iespēju diena Jelgavā: ar uzņēmējiem par inovāciju”, kur piedalīties aicināti Latvijas uzņēmēji no jau strādājošiem uzņēmumiem, kas ieinteresēti inovatīvā uzņēmējdarbībā.

Bezgalīgo iespēju diena ir jauna formāta uzņēmēju diskusija, kuras mērķis ir ne vien iedrošināt uzņēmējus aktīvai un starptautiskai darbībai, bet arī dot tiem iespēju novērtēt inovācijas atbalsta organizāciju līdzšinējo darbību un ierosināt uzlabojumus un izmaiņas.

Pasākuma ietvaros paredzēta Latvijas inovācijas atbalsta organizāciju darbības izvērtēšana un kopīga viedokļa izstrāde par nepieciešamajiem uzlabojumiem. Līdzīgi kā izstādēs, Bezgalīgo iespēju dienā Jelgavā būs pieejami dažādu inovācijas atbalsta organizāciju stendi, kuros uzņēmēji varēs saņemt speciālistu konsultācijas, tostarp Tehnoloģiskā centra stendā būs unikāla iespēja veikt uzņēmuma inovatīvās kapacitātes novērtējumu, lai noskaidrotu, cik gatavs uzņēmums ir inovatīvai un starptautiskai darbībai.

Bezgalīgo iespēju dienā plānotas arī paneļdiskusijas, kurās piedalīsies Latvijas inovatīvo uzņēmumu līderi un personības, kā arī dažādu nozaru eksperti.

Līdzīgi pasākumi šogad tiks organizēti arī Rēzeknē (14.aprīlī), Valmierā (12.maijā) un Saldū (30.jūnijā).

 

Lasīt vairāk:www.liaa.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *