Pasažieru pārvadātāju streikam plāno pievienoties arī koku pārvadātāji

Lai atspoguļotu reālo situāciju sabiedriskajā transportā pēc plānotā finansējuma samazinājuma, Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācija kopā ar sadarbības partneriem 24.martā gatavojas rīkot brīdinājuma protesta akciju, samazinot izpildīto reisu skaitu reģionālajos pārvadājumos par 50%.

Protestējot pret iespējamiem grozījumiem Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā, 24.marta streikam pievienoties apsver iespēju arī vairāki koku pārvadātāju uzņēmumi, biznesa portālam “Nozare.lv” atklājis Latvijas Neatkarīgo mežizstrādātāju asociācijas valdes loceklis Andis Araks, piebilstot, ka streikā varētu piedalīties 120 līdz 150 asociācijas biedru smagās kravas automašīnas. “Taču, visticamāk, tam pievienotos arī ārpus asociācijas esošie koku pārvadāšanas un mežizstrādes uzņēmumi,” uzskata A.Araks.

Pēc viņa teiktā, asociācijas uzņēmumus satrauc jau piecas reizes Saeimas Juridiskajā komisijā skatītie grozījumi Administratīvo pārkāpumu kodeksā, kas paredzētu, ka par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem tiktu sodīts ne vien transportlīdzekļa šoferis bet arī uzņēmums, kā arī noteikts lielāks sods.

 

Avots:”Nozare.lv”

Lasīt vairāk: www.financenet.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *