Eksports veicinājis mēbeļu ražotāja „Rauko” atpazīstamību pasaules tirgū

SIA „Rauko” ir viens no straujāk augošajiem Latvijas uzņēmumiem, kas nodarbojas ar augstas kvalitātes mēbeļu ražošanu, specializējoties tieši veikalu, restorānu un viesnīcu mēbeļu ražošanā no augstvērtīgiem un videi draudzīgiem materiāliem.

Pateicoties eksportam, dizaina mēbeļu ražotāja „Rauko” mēbeles pašlaik atrodamas daudzos lielākajos veikalu tīklos pasaulē, vēsta laikraksts „Dienas Bizness. Vēl 2009.gadā šis uzņēmums pamatā darbojās Latvijas tirgū, bet jau 2009.gadā sāktās iestrādes eksporta tirgu apgūšanai ar panākumiem vainagojās 2010.gada pavasarī, kad uzņēmums sāka pildīt apjomīgus pasūtījumus, to skaitā – pamatā Skandināvijas valstīs. Pērn eksporta tirgi sasniedza 100% no uzņēmuma apgrozījuma, bet šogad tie ir 85%, jo liels pasūtījums tiek pildīts Elkor Podium uzdevumā.

Tāpat „Rauko” noslēdzis sadarbības vienošanos ar LG, kļūstot par vienīgajiem LG ražotā apakšprodukta LG HI-MAC akmens virsmu pārstāvjiem Latvijā. Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Uldis Ūsītis stāstījis, ka viss sācies ar to, ka daudzi klienti mēbeles sāka pasūtīt tieši no šī produkta, tāpēc radās jautājums – kāpēc jāiepērk izejmateriāls, ja to var ražot pats? Pēc sazināšanās ar kompāniju, jau šā gada janvārī Šveicē, Ženēvā tika parakstīts līgums ar LG.

Šogad šīs produkcijas apgrozījums varētu sasniegt 150 tūkstošus eiro, bet nākamgad – divas reizes vairāk.

Arī Latvijas arhitektiem un dizaineriem šo materiālu izmantošana ir laba iespēja kļūt atpazīstamiem visā pasaulē, jo to darbi tiek iekļauti starptautisku preses izdevumu un pasākumu apritē.

 

Avots: wwww.db.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *