Gada nozīmīgākais notikums būvniecībā – starptautiskā izstāde “Māja I 2011”

No 17. līdz 20.martam izstāžu centrā Ķīpsalā notiks jau 25.starptautiskā būvniecības izstāde „Māja I 2011″, kas ir vadošā būvniecības industrijas izstāde Baltijas valstīs, sniedzot pārskatu par mūsdienu celtniecības attīstības tendencēm, tehnoloģiju jaunumiem un to izmantošanu, kā arī sekmē tiešu kontaktu veidošanu starp būvniecības un citu saistītu nozaru profesionāļiem un galapatērētājiem Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Jaunajā un Vecajā Eiropā, Krievijā un citos reģionos.

„Māja I 2011″ izstādē tiks prezentēti jauni un unikāli ražojumi būvniecībai, uzlabotas tehnoloģijas, aktuāli celtniecības un remonta risinājumi. Tāpat izstādes laikā notiks divi semināri par aktualitātēm energoefektīvu ēku būvniecībā un renovācijā, kas būs noderīgi gan būvniecības profesionāļiem, gan ikvienam namīpašniekam vai mājas apsaimniekotājam.

Pēc nozīmīgajām pārmaiņām būvniecības nozarē, izstāde „Māja I 2011″ šogad uz ļoti optimistiskas nots pulcē gan būvniecības nozares vadošās kompānijas, gan arī pavisam jaunus un ambiciozus uzņēmējus, kas atraduši jaunas tirgus nišas.

Izstādē piedalīsies vairāk nekā 320 uzņēmumi no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Somijas, Lielbritānijas, Amerikas Savienotajām Valstīm, Polijas un citām valstīm, kas piedāvās savu produkciju un pakalpojumus.

Izstādes galvenie uzsvari šogad – jaunas apkures sistēmu un ūdens attīrīšanas tehnoloģijas, energoefektīva būvniecība, kā arī būvniecības risinājumu draudzīgums videi. Īpaša uzmanība izstādē tiks veltīta arī šīs ziemas aktualitātei – „jumtu problēmai”, kuras labā daudz kas darāms visas vasaras garumā.

 

Lasīt vairāk: www.bt1.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *