Latvijas mēbeļu nozares pārstāvji aicināti piedalīties tirdzniecības misijā Vācijā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kameru Igaunijā, Latvijā, Lietuvā (AHK), kā arī asociāciju „Latvijas Mēbeles” aicina Latvijas mēbeļu un mēbeļu detaļu un sagatavju ražotājus piedalīties tirdzniecības misijā Vācijā, kas notiks izstāžu „Interzum” un „Ligna” ietvaros.

Vācija ir viens no vadošajiem mēbeļu tirgiem Eiropā, tāpēc šajā valstī notiekošās izstādes uzskatāmas par vadošajām Eiropā, kurās satiekas nozīmīgākie spēlētāji attiecīgajā biznesa sektorā. Tā piemēram, 2009.gadā Latvijas mēbeļu ražotājiem tieši Vācija bija lielākais noiet tirgus, eksportējot mēbeles 10,5 miljonu latu vērtībā, bet 2010.gadā – jau par 27,5% vairāk – 13,4 miljonu latu vērtībā.

Plānotā pasākuma programmas ietvaros paredzēts izstādes „Interzum 2011″ apmeklējums 25. – 28.maijā, Ķelnē, kur notiks arī seminārs „Kā darbojas mēbeļu iepirkšanas un pārdošanas struktūras Vācijā”. Tāpat tirdzniecības misijas dalībniekiem būs iespēja tikties ar ieinteresētajiem mēbeļu tirdzniecības, ražošanas uzņēmumiem, kā arī mēbeļu tirdzniecības aģentiem. Savukārt braucienā uz Hannoveri paredzēts izstādes „Ligna 2011″ (30.maijs – 3.jūnijs) apmeklējums, uzņēmuma „Weinig” ražotnes un muzeja apmeklējums, kā arī Latvijas uzņēmumu individuālās tikšanās ar ieinteresētajām kompānijām no izstādes dalībnieku vidus.

 

Iepriekšējā mēbeļu, interjera un dizaina izstādē „Interzum 2009″ piedalījās aptuveni 1 370 dalībnieki no 63 pasaules valstīm, savukārt, lai iepazītos ar inovācijām un aktuālākajām tendencēm mēbeļu pasaulē, izstādi apmeklēja aptuveni 47 000 interesentu no vairāk kā 130 valstīm.

Hannoveres izstādē „LIGNA 2009″ piedalījās vairāk nekā 1 700 pārstāvji no 48 pasaules valstīm un apmeklētāju skaits sasniedza 80 000 no 90 pasaules valstīm.

 

Lasīt vairāk:www.liaa.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *