SIA “Dores fabrika” sākusi sarunas par māju piegādi Japānai

Ieriķu līmēto frēzbaļķu māju ražotājs SIA “Dores fabrika” sācis sarunas par māju piegādi pagājušajā nedēļas dabas katastrofā cietušajiem Japānas reģioniem, biznesa portālam “Nozare.lv” pastāstīja uzņēmuma valdes loceklis Kristaps Drone.

Viņš norāda, ka “Dores fabrika” nodibinājusi kontaktus ar 20 Japānas būvniecības kompānijām. Tāpat arī tiekot risinātas sarunas par ārpakalpojumu sniegšanu ar Zviedrijas būvuzņēmējiem, kuriem Japānas kompānijas lūgušas palīdzību. Patlaban uzņēmums, izpildot pašreizējos pasūtījumus, būtu spējīgs Japānas tirgum novirzīt 20-30 mājas mēnesī.

“Japānā ir jāatjauno 300 000 māju. Viens uzņēmums to nespēs nodrošināt. Pieņemu, Eiropā šogad pat varētu izveidoties māju deficīts, lai spētu nodrošināt Japānas pieprasījumu,” pauž Drone.

Kā stāsta Drone, “Dores fabrikas” līmēto frēzbaļķu mājas ir piemērotas arī Japānas seismiskajām zonām. “Līdzīgu konstrukciju Skandināvijas māju ražotājiem Japāna izsenis ir ceturtais nozīmīgākais tirgus,” piebilst uzņēmējs.

Jau ziņots, ka “Dores fabrikas” mērķis šogad pārdot 100 mājas. No saražotajām mājām eksportēti tiek 90%, lielākoties uz NVS valstīm, Vāciju, Skandināviju un Franciju.

 

Avots:www.financenet.lv

www.dores.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *