AS “Liepājas papīrs” sākusi ieviest aptuveni 550 000 latu vērtu inovatīvu projektu

AS “Liepājas papīrs” sākusi ieviest aptuveni 550 000 latu vērtu inovatīvu projektu, negaidot lēmumu par atbalsta piešķiršanu no ES struktūrfondiem, ziņo laikraksts “Dienas Bizness”.

Tuvākajās dienās plānots parakstīt līgumu ar iekārtu ražotāju “MPS Systems bv” (Nīderlande) un noslēgt sarunas ar bankām par finansējuma piesaisti, informējis uzņēmuma prezidents Jānis Vilnītis. Tāpat atkārtoti organizēts iekārtu iepirkums, lai formāli to saskaņotu ar LIAA, un tikko noslēgusies LIAA vizīte uzņēmumā. Uzņēmuma vadītājs cer, ka izdevies vērtētājus pārliecināt par projekta novitāti, bet galīgais lēmums par atbalsta piešķiršanu būšot zināms tikai jūnijā.

Projekts paredz divu jaunu produktu ieviešanu ražošanā – “Inmold Label” jeb ļoti plānas iepakojumā iekausējamas etiķetes un “Cut & Stack Label” jeb dažādas konfigurācijas sausās etiķetes.

Iekārtu izgatavošana prasīs vismaz četrus mēnešus, vēl mēnesi – uzstādīšana un ieregulēšana, minējis Vilnītis, tātad jaunie produkti tirgū, galvenokārt Austrumeiropā, nonāks jau šogad.

 

Avots: „Dienas bizness” (21.03.2011)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *