Pirmais Starptautiskais Energoefektivitātes biznesa forums Latvijā

Eiropas Savienība ir uzstādījusi mērķi līdz 2020.gadam panākt vismaz 20% patērējamās enerģijas apjoma iegūšanu no atjaunojamajiem resursiem, par 20% samazināt kaitīgās gāzu emisijas un par 20% palielināt energoefektivitāti. Rīga – pirmā ES galvaspilsēta, kas parakstījusi Pilsētu Mēru Paktu un pati izteikusi apņemšanos līdz 2020.gadam īstenot atbilstošas aktivitātes šo mērķu sasniegšanai, tāpēc pirmā Starptautiskā Energoefektivitātes biznesa foruma mērķis ir pievērst uzmanību Latvijas darbībām šo mērķu sasniegšanai, īpaši akcentējot jaunu finanšu risinājumu un biznesa nozīmi.

Energoefektivitātes biznesa forumu, kas notiks šā gada 6.aprīlī, organizē Latvijas Energoefektivitātes asociācija (LATEA) sadarbībā ar EK pārstāvniecību Latvijā un Rīgas domi.

Ņemot vērā lielo interesi par energoefektivitātes un atjaunojamo energoresursu tēmām, forumu apmeklēs arī ārvalstu vēstniecību pārstāvji, komercatašeji un ārvalstu uzņēmumi.

Forumā ar prezentācijām uzstāsies Eiropas Komisijas Enerģētikas ģenerāldirektorāts, Eiropas Investīciju banka, LATEA speciālisti, Rīgas Pilsētbūvnieka un Enerģētikas aģentūras vadība, kā arī pārstāvji no Austrijas, ASV, Kanādas, Ukrainas un Skotijas, kas informēs par savu valstu pieredzi un konkrētiem energoefektivitātes risinājumiem.

Foruma noslēgumā plānota paneļdiskusija uzņēmējiem par ES un Latvijas nozares politiku finansēm un investīcijām energoefektivitātē, kā arī klimata pārmaiņām un jaunajām tehnoloģijām.

 

Lasīt vairāk:http://www.latea.lv/ru/aktualitates

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *