Būvniecības izstādes „Māja I 2011″ apmeklējums audzis par 42%

2011.gada sākumā notikušo izstāžu rezultāti apliecina, ka ekonomiskā aktivitāte Latvijā palielinās. Interese par izstādēm gan kā biznesa platformu, gan kā izziņas un izklaides pasākumu pieaug – salīdzinot ar 2010.gadu, Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības „BT 1″ rīkotajām izstādēm būtiski palielinājies gan dalībnieku skaits, gan izstāžu apmeklējums, gan kontaktu un darījumu intensitāte.

„Izstādēs notiekošais ir ekonomiskās aktivitātes barometrs. Pozitīvie rādītāji stiprina pārliecību, ka „ledus ir sakustējies”, ekonomiskā aktivitāte aug. Izstādēs dominē intensīvāka un mērķtiecīgāka komunikācija, tiek meklētas jaunas sadarbības formas un risinājumi, pieaug darījumu skaits. Tas ir būtisks signāls Latvijas ekonomikai,” notikumus izstāžu biznesā raksturo „BT 1″ ģenerāldirektors Viesturs Tīle.

2010.gada nogales izstāžu rezultāti, kas uzrādīja pozitīvu tendenci, sākotnēji tika vērtēti piesardzīgi, lai arī vērā ņemamu izaugsmi piedzīvoja gan jauno tehnoloģiju projekts „Tech Industry”, gan izstāde “Vide un Enerģija”, taču veiksmīgi uzsāktais 2011.gads vieš pārliecību par labiem rezultātiem arī visa gada griezumā.

Tikko noslēgusies būvniecības izstāde „Māja I 2011″ pozitīvi pārsteidza gan izstādes dalībniekus, gan rīkotājus – izstādes dalībnieku skaits šogad bija par 15% lielāks, savukārt apmeklējums, salīdzinot ar pērno gadu, pieauga pat par 42%. Vairums būvniecības izstādes dalībnieku atzina, ka tādu interesi par savu piedāvājumu nav cerējuši sagaidīt, un šobrīd, pateicoties veiksmīgam startam izstādē, pozitīvi raugās uz būvniecības jauno sezonu.

„Biznesā šodien nav laika filozofēt, skaidri jāsaredz mērķis, uz kuru doties, un jāizvērtē visi instrumenti, ar kuru palīdzību šo mērķi vislabāk sasniegt. Laikā, kad cilvēki arvien mazāk tiekas un tiešā veidā komunicē viens ar otru, izstādes ir pieprasīts un ļoti noderīgs veids, kā uzņēmums var novērtēt savu klientu un piedāvājuma atbilstību tirgum, atrast jaunus partnerus savam biznesam, kā arī patērētājs var labāk iepazīt sev nepieciešamās preces vai pakalpojumus,” stāsta BT 1 ģenerāldirektors Viesturs Tīle.

 

Avots:http://www.bt1.lv/?link=00800004&subid=1354

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *