Pirmā starptautiskā daudznozaru Baltijas valstu ražotāju izstāde “Ražots Baltijā 2011”

Sava izdevīgā ģeogrāfiskā stāvokļa dēļ, Baltijas valstu vidū Rīga jau vēsturiski kļuvusi par ērtu tikšanās vietu uzņēmējiem un viņu klientiem, sadarbības partneriem un vienkārši interesentiem. Organizējot pirmo Baltijas valstu kopīgi rīkoto izstādi „Ražots Baltijā 2011″, Latvija spers pirmo soli sadarbībā, un Rīga kļūs par satikšanās vietu Latvijas, Lietuvas un Igaunijas ražotājiem un izplatītājiem, lai apmainītos ar pieredzi, veidotu biznesa kontaktus, iepazītu jaunāko tehnoloģiju iespējas, salīdzinātu vienas nozares ražotāju iespējas un pasmeltos jaunas idejas turpmākajai attīstībai. Tās būs četras Baltijas valstīm nozīmīgas dienas, kur virmos radošas biznesa idejas, veidosies svarīgi kontakti, tiks salīdzinātas vienas nozares ražotāju iespējas, varēs smelties jaunas idejas turpmākajai attīstībai un tiks stiprinātas ekonomiskās saites ar tuvākajiem kaimiņiem.

Šobrīd izstādei „Ražots Baltijā 2011″ no Baltijas valstīm pieteikušies 231 dalībnieki (171 – no Latvijas, 42 – no Lietuvas, 18 – no Igaunijas). Tāpat par izstādi interesējušies arī ārvalstu nozaru asociāciju un vēstniecību darbinieki, ārvalstu mediji un uzņēmēji no Eiropas un citām pasaules valstīm.

Paralēli izstādei SIA „Kelle Expo” organizēs arī seminārus darba devējiem par darbinieku motivēšanu, eksporta iespējām, patentu reģistrēšanu un mārketinga komunikāciju. Plānota arī uzņēmēju diskusija.

Izstādes svinīgā atklāšana paredzēta 15. aprīlī plkst. 12.00. Izstādi atklās Lietuvas un Igaunijas vēstnieki Latvijā un Latvijas Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andris Teikmanis.

 

Avots:www.madeinbaltics.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *