Latvijas Zaļās enerģijas 4.forums: biogāze un nākotnes enerģētikas politika Eiropā

Eiropas ilgtspējīgas enerģijas nedēļas (EU Sustainable Energy Week 2011) ietvaros SIA „Ekodoma” sadarbībā ar Rīgas Tehnisko universitāti, Zemkopības ministriju un Latvijas Biogāzes asociāciju šā gada 13.aprīlī Zemkopības ministrijas ēkā rīko ceturto Latvijas Zaļās enerģijas forumu.

Ceturtais Latvijas Zaļās enerģijas forums būs veltīts biogāzes energoresursiem. Konferences pirmajā sesijā uzaicinātie runātāji no Latvijas, Vācijas un Čehijas diskutēs par šo valstu Nacionālajiem atjaunojamās enerģijas rīcības plāniem un nākotnes enerģētikas politiku Eiropā. Savukārt foruma otrā sesija tiks veltīta biogāzes pieejamībai un lietojumam. Eiropas Biogāzes asociācijas pārstāvis analizēs biogāzes plānotos lietošanas apmērus ES dalībvalstīs. Savukārt Latvijas biogāzes asociācijas pārstāvis stāstīs par Latvijas biogāzes tirgu un sniegs savu vērtējumu par biogāzes lomu Latvijas enerģētikā. Šajā sesijā tiks prezentēti arī ieguvumi no biogāzes izmantošanas 4 Latvijas reģionos.

Konferences beigās tiks prezentēta vienas biogāzes stacijas izveide no projektēšanas un būvniecības līdz tās darbināšanai.

 

Lasīt vairāk:www.vidm.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *