Kārtējo gadu studenti apliecinājuši aktivitāti Meža fakultātes rīkotajās “Mežu dienās”

Meža fakultātes (MF) svētkos “Meža dienas 2011” studējošie kārtējo gadu apliecinājuši rūpes par dabu, neizmērojamo “mežinieku” sportisko un gara izturību, kā arī noskaidrojuši konkursa “Mis un Misters Meži 2011” uzvarētājus.

Kā ierasts, pirmajā “Mežu dienā” – 26.aprīlī – tika stiprināta MF sadarbība ar Latvijas meža nozares lielākajiem un perspektīvākajiem uzņēmumiem. Šogad, uzstājoties ar lekcijām, studentus par aktualitātēm mežsaimniecībā un kokrūpniecībā informēja un jautājumus, kuriem studijās būtu jāpievērš īpaša uzmanība, akcentēja AS “Latvijas Valsts meži” padomnieks attīstības jautājumos Mārtiņš Gaigals un Latvijas Kokrūpniecības Federācijas Meža nozares informācijas centra vadītājs Igors Krasavcevs.

Pēc jaunu zināšanu un vērtīgu atziņu iegūšanas, LLU studenti un citi MF dienu dalībnieki demonstrēja saudzīgu un rūpīgu attieksmi pret dabu un pilnveidoja praktiskās iemaņas, izgatavojot putnu būrīšus LLU stadionā. Paralēli norisinājās „Fotoorientēšanās sacensības” kontrolpunktos, kuros dalībniekus sagaidīja arī pārbaudījumi – dārzeņu un koku sēklu atšķiršana, lakstaugu, koku un dzīvnieku sugu atpazīšana u.c. Savukārt vakarā MF studentu kopmītnēs ar finālspēlēm noslēdzās jau vairākus mēnešus ilgušais “Nakts zolītes čempionāts”.

Otrajā “Mežu dienā” norisinājās tradicionālajās MF sporta spēles, kur dalībnieki pierādīja sportisko aktivitāti un “mežinieku” meistarību tādās spēļu individuālajās disciplīnās kā baļķa mešana, zāģēšana ar rokas un motorzāģi un šaušana. Bet svētku noslēgumā norisinājās īpaši gaidītais MF dienu pasākums – ikgadējais konkurss “Mis un Misters Meži “.

 

Lasīt vairāk:http://www.llu.lv/?mi=304&op=raksts&id=5928

http://www.llu.lv/?mi=304&op=raksts&id=5926

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *