“Hipotēku banka” piešķīrusi 1,7 miljonus latu mēbeļu ražotājam “Avoti SWF”

Turpinot Latvijas uzņēmēju finansēšanu valsts atbalsta programmu ietvaros, Hipotēku banka piešķīrusi 1,7 miljonus latu mēbeļu ražotājam “Avoti SWF”, kas ir viens no lielākajiem masīvā koka mēbeļu ražotājiem Baltijas valstīs un lielu daļu produkcijas ražo pēc pasaulē zināmā tirdzniecības tīkla IKEA pasūtījuma, informē “Hipotēku bankas” sabiedrisko attiecību speciāliste Sandra Eglīte.

Finansējums piešķirts Komersantu konkurētspējas uzlabošanas programmas ietvaros no Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzekļiem un tiks izmantots ražošanas ēkas celtniecībai un jaunu iekārtu iegādei. Šobrīd ir sākta projekta realizācija.

SIA “Avoti SWF” īpašnieks Uldis Misiņš: “Lai samazinātu uzņēmuma realizācijas riskus, plānojam uzsākt jaunas preču grupas – krāsotu mēbeļu fasādes detaļu ražošanu. Šīs investīcijas ir svarīgas, jo ļaus uzņēmumam ražot produkciju no masīvā koka ar lielāku pievienoto vērtību, kā arī palīdzēs apmierināt pircēja prasības un ražot produktus atbilstoši tirgus prasībām. Plānojam, ka ražošanas apjoma pieaugums būs 3,4 miljoni eiro gadā.”

Hipotēku bankas valdes priekšsēdētāja vietnieks Jēkabs Krieviņš: “Esam gandarīti finansēt uzņēmumu “Avoti SWF”, kurš, mērķtiecīgi strādājot, ir ieguvis augstu reputāciju gan vietējā, gan pasaules tirgos, ko lieliski apliecina augstais uzņēmuma produkcijas eksporta īpatsvars. Vismaz pusi izejvielu uzņēmums iepērk vietējā tirgū, radot eksportspējīgu produkciju ar augstu pievienoto vērtību.”

SIA “Avoti SWF” dibināta 1994. gadā un nodarbojas ar kokapstrādi un masīvā koka mēbeļu ražošanu. Uzņēmumā ieviesta un sertificēta integrētā vadības sistēma atbilstoši ISO 9001:2008 un ISO 14001:2004 standartiem. Uzņēmums Gulbenes novadā nodarbina vairāk nekā 240 strādājošos.

 

Avots:www.bizness.delfi.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *