Eksportējošos uzņēmumus aicina pieteikties konkursam „Izrāviens 2011″

Veicinot Latvijas uzņēmumu konkurētspēju eksporta tirgū, Lattelecom, Swedbank un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) uzsāk konkursu „Izrāviens 2011″ uzņēmumiem, kuri meklē jaunus eksporta tirgus savu izstrādājumu realizācijai.

Pirmo gadu konkursa dalībniekiem nav noteikts uzņēmuma minimālais gada apgrozījums – šogad konkursā var piedalīties ikviens eksportējošs uzņēmums – arī tie, kas tikko uzsākuši eksportu. Galvenās prasības konkursa dalībniekiem – eksporta apjoms ne mazāks kā 10% no kopējā apgrozījuma, uzņēmuma pamatkapitālā ir vairāk nekā 51% privātā kapitāla un ir skaidri formulēti uzņēmuma mērķi.

Pieteikšanās dalībai konkursā norisināsies līdz 31.augustam, un atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, katru mēnesi (jūnijā, jūlijā un augustā) tiks izvēlēti trīs uzvarētāji, kuriem konkursa sadarbības partneru vadošie eksperti sniegs bezmaksas konsultācijas efektīva un mērķtiecīga biznesa risinājumu kompleksa izstrādei.

Iepriekšējā konkursa „Izrāviens 2010″ uzvarētāju vidū bija arī kokapstrādes uzņēmums „Ošukalns” no Jēkabpils un mēbeļu ražotne „Ripo fabrika”.

 

Lasīt vairāk: “Dienas bizness” (2.06.2011)

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *