Inovatīvu ideju autori aicināti uz semināru par biznesa un finanšu plānu sagatavošanu

Valsts atbalsta programmas „Pasākumi motivācijas celšanai inovācijām un uzņēmējdarbības uzsākšanai” ietvaros Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) 7. un 8.jūlijā Ķekavas pagastā organizē bezmaksas divu dienu semināru inovatīvu ideju autoriem par biznesa un finanšu plānu sagatavošanu “Semināru cikls inovatīvo biznesa ideju autoriem”.

Semināra mērķauditorija ir topošie un esošie uzņēmēji, kuri plāno uzsākt zināšanu ietilpīgu jaunu projektu attīstīšanu un veidot jaunus uzņēmumus, kā arī uzņēmēji, kas izveidojuši partnerību ar zinātnieku par kāda izgudrojuma/tehnoloģijas ieviešanu tautsaimniecībā.

Semināra laikā tiks apskatīti tādi jautājumi kā: projektu attīstīšana, koncepcijas izstrāde, tehnoloģijas izvērtēšana, tirgus iespēju analīze, jaunā produkta testēšana, tirgus apgūšana, projekta prezentāciju sagatavošana potenciālajiem investoriem, kā arī  finanšu plānošana un pieejamie finanšu avoti ideju attīstīšanai.

Labāko biznesa projektu attīstītāji tiks uzaicināti prezentēt savu piedāvājumu potenciāliem sadarbības partneriem un investoriem LIAA organizētajos pasākumos šā gada rudenī.

 

Lasīt vairāk: www.liaa.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *