Apstiprināti 112 projekti jaunu produktu un tehnoloģiju ieviešanai ražošanā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) administrētajā aktivitātē „Jaunu produktu un tehnoloģiju izstrāde – atbalsts jaunu produktu un tehnoloģiju ieviešanai ražošanā” 2.projektu iesniegumu atlases kārtā” ir apstiprināti 112 projekti par kopējo pieprasīto finansējumu – 35,7 miljoni latu.

Atbalsts šajā aktivitātē ir paredzēts komersantiem iekārtu un/vai patentu un licenču iegādei, kas nodrošinās jauno produktu (tajā skaitā preču vai pakalpojumu) vai tehnoloģiju (tajā skaitā tehnoloģisko procesu) ieviešanu ražošanā. Atbalsta intensitāti – līdz 35 % no projekta kopējām attiecināmām izmaksām. Maksimālais finansējuma apjoms vienai projekta iesniedzēja saistīto personu grupai ir noteikts 1 000 000 latu. Projekta īstenošanas termiņš – līdz 18 mēnešiem.

Apstiprināto projektu vidū ir arī kokapstrādes uzņēmuma „Amber Wood” projekts „Ekoloģisku apdares klājumu rūpnieciskas izgatavošanas tehnoloģijas izstrāde oša (Fraxinus excelsior L.) un ozola (Quercus robur L.) grīdu segumiem”, SIA „Wooden Windows Latvia” projekts „Stiklotās fasāžu sistēmas EKO prototipa izstrāde” un SIA „Metrum” projekts „Jaunas meža inventarizācijas tehnoloģijas izstrāde”.

 

Lasīt vairāk: www.em.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *