Latvijas Lauksaimniecības universitāti absolvē 105 nākamie mežu speciālisti

Par Latvijas zaļo zeltu – mežiem – no 17.jūnija rūpalu palīdzēs uzņemties 105 Meža fakultātes (MF) absolventi – 86 pamatstudiju un 19 maģistra līmeņa speciālisti.

Bakalaura studiju programmu “Mežzinātne”, iegūstot lauksaimniecības zinātņu bakalaura grādu mežzinātnē, šogad absolvējis 21 students. Bakalaura studiju programmu “Mežinženieris” absolvējuši un inženierzinātņu profesionālo bakalaura grādu mežzinātnē ieguvuši 17 pilna laika un 10 nepilna laika studenti. Iegūstot inženierzinātņu profesionālo bakalaura grādu materiālzinātnē, bakalaura studiju programmu “Kokapstrāde” absolvējuši 20 studenti. Bakalaura studiju programmu “Kokapstrādes tehnoloģija” absolvējuši 7 jaunie speciālisti. Diplomi par bakalaura grāda iegūšanu izsniegti arī 1 studiju programmas “Mežsaimniecība” absolventam un 10 studiju programmas “Darba aizsardzība un drošība” absolventiem.

Iegūstot mežzinātņu maģistra grādu, MF šogad absolvējuši 3 studiju programmas “Koksnes materiāli un tehnoloģijas” studenti, 4 studiju programmas “Meža ekonomika un politika” studenti un 10 studiju programmas “Meža ekoloģija un mežkopība” studenti.

Inženierzinātņu maģistra grādu mežzinātnē ieguvuši 2 studiju programmas “Meža darbi un tehnika” absolventi.

 

Avots: http://www.mf.llu.lv/?fid=456

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *