Latvijas jaunos uzņēmējus aicina pieteikties dizaina un modes industrijas konkursam

Britu padome Latvijā izsludinājusi pieteikšanos kārtējam starptautiskajam konkursam konkrētas nozares jaunajiem uzņēmējiem un līderiem – šoreiz pieteikumi tiek gaidīti no dizaina un modes industrijas pārstāvjiem.

Konkursa „International Young Design Entrepreneur Award 2011″ mērķis ir apzināt jaunos, daudzsološos dizaina un modes jomas darboņus, vadītājus un uzņēmējus, kuri ir vecumā no 21 līdz 40 gadiem un strādā šādos savas nozares sektoros: produktu dizains un ražošana (mēbeles, industriālais dizains vai amatniecība), arhitektūra, interjera un vides dizains, modes, tekstila un aksesuāru dizains un izstrāde, modes un dizaina tirdzniecības veicināšanas šovi, skates, izstādes, festivāli, modes un dizaina produktu mazumtirdzniecība un tirdzniecības veicināšana, modes un dizaina produktu izpēte, iepirkumi, piegādes tīklu menedžments, dizaina un modes menedžments un mārketings, sabiedriskās attiecības, brendings un žurnālistika.

Pieteikties konkursam pretendenti var līdz 5. jūlija plkst. 17.00, aizpildot anketu vietnē www.creativeeconomy.lv. Konkursa finālā iekļūs desmit jaunie uzņēmēji, kuriem nelielā klātienes prezentācijā būs jāpastāsta žūrijai par savu darbību dizaina vai modes industrijā, uzņēmējdarbības veiksmēm, kā arī uzņēmuma un industrijas attīstības perspektīvām. Uzvarētājs dosies pilnībā apmaksātā pieredzes apmaiņas braucienā uz Lielbritāniju un piedalīsies prestižajā dizaina industrijas festivālā „London Design Festival 2011″, kas norisināsies laikposmā no 17. līdz 25. septembrim, vai modes šovā „London Fashion Week”, kā arī tiksies ar britu modes un dizaina nozares ekspertiem un citu valstu finālistiem, iegūstot iespēju apmeklēt uzņēmumus.

Aizvadītajā gadā Londonas dizaina festivāla ietvaros organizētajā izstādē „100% London Design” bija vērojami arī Latvijas uzņēmēju stendi; vienā no tiem – „Rauzas kompānijas” kolekcija „Mint“, kura stendā bija iefiltrējies arī „Arhiidea” projekts „ESCLICE“.

 

Avots:http://nekrize.lv/mode-dizains-konkurss/

Lasīt vairāk:http://www.londondesignfestival.com/page/about

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *