Kleenex pirmais izvietos uz tualetes papīra iepakojuma WWF logotipu

Amerikas uzņēmums „Kimberly-Clark”, kas pazīstams kā Kleenex un Huggies zīmolu ražotājs, ir izveidojis sadarbību ar Pasaules Dabas fondu (WWF), lai atbalstītu kampaņu “Mīli savu mežu”(Love Your Forest).

Kleenex kļuva par pirmo papīra dvieļu un tualetes papīra zīmolu, kas ieguva tiesības izmantot WWF logotipu uz savas produkcijas iepakojuma. Sākot ar jūliju WWF logotips ar pandu un sauklis Love Your Forests (LYF) parādīsies uz salvešu un tualetes papīra iepakojumiem. Tas nozīmēs, ka šīs produkcijas ražošanai tiek izmantotas izejvielas tikai no ekoloģiski tīrām izejvielām, t.i. vai nu no pārstrādāta papīra vai arī no meža, kas tiek atjaunots.

Sauklis „Mīli savu mežu” atrodas zem Forest Stewardship Council (FSC), kas ir bezpeļņas organizācija, un ir pārstāvēta 46 pasaules valstīs un nodarbojās ar efektīvās un ilgtspējīgas mežsaimniecības programmām. „Kimberly-Clark” pievienojās WWF Pasaules meža un tirdzniecības tīklam (GFTN) pēc tam, kad daži to zīmoli, t.i., Cottonelle, Viva, Thick and Thirsty un Wondersoft ieguva FSC sertifikātus. Kā atzina uzņēmuma „Kimberly-Clark” izpilddirektors G.Vats (Glen Watts), uzņēmums vēlas dot skaidru izpratni pircējiem, ka tas piedāvā iespēju izvēlēties videi draudzīgu produkciju, neietekmējot tā kvalitāti, jo runa vairs nav tikai par produkta cenu.

 

Avots:www.news.unipack.ru

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *