Pasaules Dabas fonds paziņo par jauna internetprojekta uzsākšanu

Jau četrus mēnešus online-laikraksts „Panda Times” par dabu un uzņēmējdarbību darbojas testa režīmā. Pasaules Dabas fonds (WWF) sagaida, ka šajā gadā interneta vietnes www.pandatimes.ru apmeklētāju skaits pieaugs līdz vairākiem tūkstošiem dienā. Tā kļūs par galveno informācijas avotu par apkārtējo vidi biznesam Krievijā, kā arī par saziņas platformu starp ekologiem un uzņēmējiem. Šobrīd portālu apmeklē galvenokārt Krievijas iedzīvotāji, kā arī krievvalodīgo auditorija no Ukrainas, Baltkrievijas, Kazahstānas, Tadžikistānas, Vācijas un ASV.

No 2002. līdz 2010. gadam ar izdevniecības nama „Independent Media” atbalstu WWF izdeva pielikumu laikrakstam „Vedomosti” par dabu un uzņēmējdarbību “Panda Times». Tomēr laikraksta formāts stipri ierobežoja ekologus. Tas neļāva operatīvi reaģēt uz svarīgiem ekoloģiskiem notikumiem, publicēt multimediju pielikumus, t.i.paplašinātās fotogalerijas un video, kā arī sasniegt auditoriju, kas nelasa papīra izdevumu “Vedomosti”.

2010. gadā WWF piedāvāja savam korporatīvajām partnerim- uzņēmumam „ Tetra Pak” atbalstīt projektu par jaunas ekoloģiskās online-avīzes izveidi. Projekta mērķis ir veicināt ekoloģisko atbildību uzņēmēju rindās, veidot diskusijas par strīdīgām „zaļām” tēmām, lai rastu kompromisu starp biznesa un dabas interesēm, kā arī apskatīt jaunākās pasaules „zaļās” tendences.

Galvenās „Panda Times” rakstu, blogu un interviju tēmas – ilgtspējīga attīstība, investīcijas apkārtējā vidē, ekoloģiskā būvniecība, korporatīvā biznesa sociālā atbildība, labdarība, „zaļais” mārketings, jaunās tehnoloģijas, futuroloģija, ekoloģiskās pēdas jautājumi. Tuvākajos gados paredzēts attīstīt projektu pēc vairākiem virzieniem, t.i., izvietot partneru blokus, paplašināt blogeru un žurnālistu loku, kas raksta laikrakstam. Tas ir nepieciešams, lai sekotu līdzi aktuālam sociālo tīklu virzienam. Projekta veidotāji vēlas piesaistīt aktīvi domājošu auditoriju, veidot pastāvīgo lasītāju kodolu, stimulēt apmeklētājus aktīvi piedalīties vietnes darbībā, komentēt rakstus, tādā veidā izveidojot sava veida forumu.

Uzņēmums „Tetra Pak”, kas ir galvenais projekta atbalstītājs, atzina, ka tam ir izveidojusies cieša sadarbība ar WWF visā pasaulē, un uzņēmums ir pārliecināts par projekta „Panda Times” nepieciešamību, aktualitāti un ilgtspējīgumu.

 

Avots: www.wwf.ru

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *