Starptautiskā konkursa „Design Quest” labākie mēbeļu dizaina darbi

Maijā noslēdzās gadskārtējais starptautiskais pavasara konkurss „Design Quest“, kurā tiek apbalvotas oriģinālākās dizaina mēbeles. Šogad konkursā piedalījās 246 dalībnieki no 30 valstīm, kas ir par ~35% vairāk nekā gadu iepriekš. Šogad žūrija atzina, ka bija grūtāk nekā jebkad izvēlēties top 50 darbus, jo visi ir bijuši augstā līmenī, radoši un ar savu idejisko rozīnīti. Žūrija spēja iekļaut tikai 20% darbus apbalvošanai. Tik daudz iesniegto darbu skaits parāda jauno dizaineru lielo aizraušanos ar dizainu, tā radošumu un meistarību.

„Design Quest” nerīko ne izslavēta izstāžu kompānija, ne starptautisks modes nams, ne arī kāda ar mēbeļu dizainu saistīta organizācija, bet gan neliels mēbeļu veikals, kas atrodas mazā Mičiganas štata pilsētā. Pasākuma mērķis ir organizēt mēbeļu dizaina konkursu, lai veicinātu jaunu dizainu un dizaineru rašanos. Pie tam konkursa žūrijā atrodas parastie mēbeļu pircēji, kas izsaka vēlmi iegādāties vienu vai otru mēbeli. Jo vairāk pirktgribētāju, jo vairāk iespēju mēbelei saņemt balvu un kļūt par sērijveida modeli.

Šo konkursu apmeklē arī lielu mēbeļu koncernu pārstāvji, kuriem ražotnes atrodas pat Austrālijā un Ķīnā. Lai gan balvu fonds ir diezgan pieticīgs, bet tas neattur arvien vairāk dizainerus pārbaudīt sava radītā produkta dizainu pieprasījumu, skatoties no klientu viedokļa.

Konkursa „Design Quest” labāko mēbeļu dizainu darbu apskats (PDF)

 

Avots:  www.designquest.biz

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *