Austrijas uzņēmums „Springer” plāno veikt 400 milj. eiro investīcijas Krievijā

„Austrijas uzņēmums Springer plāno investēt vairāk kā 400 milj. eiro mežizstrādes kompleksa būvniecībā Kirovskas apgabala teritorijā, Krievijā”, ziņoja uzņēmuma pārstāvis Aleksandrs Sumarokovs.

„Līdzīgu koksnes pārstrādes kompleksu, ko mēs piedāvājam, Krievijas celtniecības tirgū nav,” ziņoja A. Sumarokovs. „Kirovskas apgabals – perspektīvs reģions mūsu sadarbībai un ar nosacījumu, ka tiek nodrošināt 500 tūkst.m3 koksnes gadā, un investīcijas uzņēmums „БолгарДревСтро” gatavs finansēt šā kompleksa būvniecību.

Projektu investori plāno realizēt trijos posmos piecu gadu laikā. Pirmajā posmā plānots uzcelt mežizstrādes uzņēmumu ar ražošanas jaudu 1 milj. m3 gatavas produkcijas, veicot izstrādi ar Timberjack aprīkojumu. Finansējuma apjoms 25 milj. eiro. Otrajā – izveidot koksnes pārstrādes ražotni ar padziļinātu pārstrādi, radot aptuveni 200 jaunas darba vietas. Tā celtniecībai atvēlēts 67 milj. eiro lielas investīcijas. Savukārt, trešajā – izveidot celulozes un papīra ražotni, kur tiks izmantotas meža un koksnes pārstrādes resursi. To plānots finansēt no mežizstrādes un koksnes pārstrādes ražotņu ieņēmumiem, un plānots ieguldīt ne mazāk kā 318 milj. eiro tehnoloģiska aprīkojuma iegādei.

Šobrīd notiek pārrunas un plānotas vienošanās parakstīšana, kas ieplānota š.g. jūlijā.

 

Avots: www.lesomat.ru

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *