“Woodex/Lestechprodukzia” – viena no prestižākajām nozares izstādēm Krievijā

Starptautiskā nozares izstāde Krievijā “Woodex/Lestechprodukzia” Maskavas izstāžu kompleksā „Krokus Ekspo” šogad norisināsies laika posmā no 29.novembra līdz 2.decembrim. Tajā tiks pārstāvēti vadošie koksnes pirmapstrādes, tālākapstrādes un mēbeļu rūpniecības, māju būvniecības, mežizstrādes un meža apsaimniekošanas mašīnu, iekārtu un instrumentu ražotāji, kā arī visa veida koksnes produktu (zāģmateriālu, plātņu, saplākšņa, finiera, galdniecības izstrādājumu, mēbeļu, granulu celulozes, papīra un kartona) ražotāji.

Šī izstāde ir sava veida inovāciju platforma, kas veicina māju būvniecības, kokapstrādes un mēbeļu rūpniecības jaunāko tehnoloģiju un iekārtu izmantošanu Krievijas tirgū, lai palielinātu pašmāju ražotāju produkcijas konkurētspēju pasaules tirgū.

Tradicionāli izstādē būs apskatāmas Vācijas, Itālijas, Francijas, Austrijas un Čehijas ražotāju nacionālās ekspozīcijas, apmeklētājiem sniedzot iespēju iegādāties tādu pasaules vadošo kompāniju, kā, piemēram, “Homag Group”, “Weinig”, “Siempelkamp” un “KOIMPEX S.R.L.” iekārtas.

Gadu gaitā “Woodex/Lestechprodukzia” kļuvusi par vienu no nozīmīgākajām un prestižākajām nozares izstādēm Krievijā, piesaistot arvien vairāk dalībnieku un apmeklētāju. Iepriekšējā izstādē 2009.gadā jaunākās nozares tehnoloģijas, iekārtas, materiālus un plašu pakalpojumu spektru meža nozarē strādājošajiem prezentēja 320 uzņēmumi (šogad – 400) no 23 pasaules valstīm. Apmeklētāju skaits sasniedza 18 000. Galvenais šīs izstādes rezultāts bija noslēgti līgumi, jauniegūti kontakti ar potenciālajiem klientiem no visiem Krievijas reģioniem, investīciju piesaiste kokapstrādē, vietējo uzņēmumu modernizācija, kā arī koksnes dziļās apstrādes attīstības veicināšana valstī un vietējo koksnes izstrādājumu konkurētspējas palielināšana pasaules tirgū.

 

Lasīt vairāk:http://www.woodexpo.ru/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *