Mēbeļu ražotājs “Pinus GB” šogad plāno palielināt apgrozījuma par vismaz 20%

Kāpumam salīdzinājumā ar 2010.gada 4,35 miljonu latu apgrozījumu pamatā būs darbība Vācijas un Itālijas tirgos, intervijā biznesa portālam “Nozare.lv” pastāstīja SIA “Pinus GB” līdzīpašnieks Aivars Einauss, piebilstot, ka Vācijai piegādāto priedes masīvkoka mēbeļu noiets šogad kāpis par vairāk nekā 20%, kamēr pērn tur sasniegts 32% pieaugums.

“Tāpat uzņēmumam Olainē ir līmēto vairogu ražotne, kurai bija diezgan daudz neapgūtas jaudas. Taču, sākot no 2010.gada vidus, sākām strādāt Itālijas tirgū, piegādājot šīs un citas komplektējošās daļas. Itālijas tirgus no nekā, no nulles, ir izaudzis līdz gandrīz miljonam eiro (700 280 latiem) šogad,” skaidro Einauss. Viņš norāda, ka tuvākajā laikā Itālijā arī notikšot izstāde ar “Pinus GB” dalību, kurā uzņēmums centīsies prezentēt ne vien vairogus un mēbeļu sagataves, bet arī gatavas mēbeles.

“Kaut arī uzņēmums ir dibināts 2006.gadā, tas visu laiku, izņemot 2% kritumu pērn, ir strādājis ar augošu rādītāju tendenci. Arī šogad tradicionāli mēbeļniekiem kluso un mierīgo jūliju, salīdzinot ar 2010.gadu, esam noslēguši veiksmīgi – ar vairāk nekā 20% pieaugumu. Savukārt augusts parasti pēdējos četrus gadus ir bijis tas periods, kad pārdošanas rādītāji “ieskrienas” pirms rudens un ziemas sezonas. Gada nogale, Ziemassvētki, ierasti ir klusāki, taču līdz kādam 15.decembrim un janvārī un februārī noieta apjomi ir ļoti labi,” stāsta “Pinus GB” vadītājs.

 

Avots: “Nozare.lv”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *