16. starptautiskā mēbeļu un interjera izstāde “Baltic Furniture 2011”

No 6. līdz 9.oktobrim Ķīpsalā notiks nozīmīgākais notikums Baltijas mēbeļu ražošanas industrijai – 16.starptautiskā mēbeļu un interjera izstāde “Baltic Furniture 2011”. Izstādes akcenti – kvalitatīvas Baltijā ražotas mēbeles un dizains visdažādākajās tā izpausmēs.

“Baltic Furniture” ir lieliska biznesa platforma, kur ik gadus tiekas mēbeļu dizaineri, ražotāji, tirgotāji, interjeristi un plašs galapatērētāju loks.  Izstādē piedalīsies vadošie Latvijas, Lietuvas un Igaunijas mēbeļu ražotāji, kas prezentēs plašu mēbeļu klāstu, īpaši akcentējot Baltijas valstīm raksturīgas no dabiskā koka ražotas kvalitatīvas mēbeles. Uzņēmumi kopā ar Baltijas valstu mēbeļu ražotāju asociācijām izstādē piedāvās unikālu iespēju – novērtēt trīs Baltijas valstu mēbeļu ražotāju kopēju ekspozīciju vairāk nekā 7000 m2 platībā.

Izstādē būs gan pieredzējuši un tradīcijām bagāti, gan arī nelieli, nesen dibināti ražotājuzņēmumi, kas apmeklētājiem piedāvās kvalitatīvas mājokļa un biroja mēbeles, mēbeļu furnitūru, interjera priekšmetus, komplektējošās detaļas un apdares materiālus.

Šogad izstādē tieši stendos vai katras valsts profesionālās asociācijas stendos-kontaktu centros tiks pārstāvēti vairāk nekā 90% no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas eksportējošajiem mēbeļu ražotājuzņēmumiem – kopā vairāk nekā 130 uzņēmumu, t.sk. Troja, Daiļrade Koks, Elīza-K, Sencis, Nakts Mēbeles, Wenden Furniture, Bolderāja Serviss, Davanti, Zunda, Sanlaits, Modula A, Termopalas, Rolgitas, Tronhill, Moderni klasika, Wood Master, Polialex, Faber Klasika, Astin-Baltic, Joldija, IE Lamin Art, Gintaro Baldai, Kelita u.c.

Šogad tiks veidota atsevišķa dizaina halle “Dizaina parks”, kurā būs izstādīti Baltijas valstu labāko dizaineru darbi, ražošanā esošas dizaina līnijas, kā arī jauno talantu un studentu veikums ar mērķi veicināt visu mēbeļu radīšanā iesaistīto – mākslinieku, dizaineru, meistaru un ražotāju – tikšanos un sadarbību.

Latvijas Dizaineru savienība izstādē pasniegs “Gada balvu dizainā 2011”, kas ir augstākais un prestižākais dizaineru darba novērtējums Latvijā. Darbi tiks vērtēti septiņās nominācijās “Interjera dizains”, “Vides dizains” un “Produktu dizains”, “Foto dizains”, “Modes aksesuāru dizains”, “Grafiskais dizains”. Līdztekus tiks pasniegta arī balva nominācijā “Mēbeļu ražotāju balva 2011”.

“Baltic Furniture 2011” laikā Ķīpsalā notiks arī vairāki semināri un konferences par aktualitātēm dizaina attīstībā un mēbeļu ražošanā.

Izstādi apmeklēs Baltijas reģiona mērķvalstu – Vācijas, Dānijas, Spānijas, Skandināvijas, Zviedrijas, Lielbritānijas – mēbeļu ražotāji, tirgotāji un profesionālie apmeklētāji, kas ir ieinteresēti sadarbības veidošanā.

 

Avots: www.bt1.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *