11.Starptautiskais granulu rūpniecības forums Štutgartē

Koksnes granulu tirdzniecības apjomu pieauguma temps ir ievērojams – ja 2000.gadā globālais granulu patēriņš bija tikai ap 2 miljoniem tonnu, tad 2010.gadā kopējais patēriņš sasniedza jau 16 miljonus tonnu. Šāds pieaugums neizbēgami nes jaunus izaicinājumus, tāpēc ir svarīgi nodrošināt labu pieredzes un informācijas apmaiņu. Par platformu šim nolūkam kļūs starptautiskais granulu rūpniecības forums „Pellets Industry Forum”, kas notiks šā gada 4. – 5.oktobrī Štutgartē, Vācijā.

Tas ir pasākums, kur vienkopus tiksies aptuveni 550 nozares ekspertu no vairāk nekā 30 pasaules valstīm, lai pārrunātu visus aktuālākos ar granulu rūpniecību saistītos jautājumiem sākot no izejmateriāliem līdz koksnes granulu ieguvei, piegādei un apkures sistēmām.

Tā kā pieaugošais pieprasījums pēc granulu kurināmā  nozīmē arī pieaugošu ražošanas izejvielu patēriņu, tas vedina izvērtēt koksnes granulu ražošanas ilgtspējību un veicamajiem pasākumiem, ilgtspējīgas ražošanas kontroles nodrošināšanai.  Foruma gaitā tiks izklāstītas galvenās šā brīža tirdzniecības tendences, izvērtētas inovācijas un pakalpojumi Eiropas granulu tirgū. Notiks arī diskusijas par kopējo tirgus situāciju, attīstības iespējām, granulu ražošanu un kvalitāti.

Saskaņā ar Somijas enerģētikas konsultāciju firmas „Pöyry Management Consulting” prognozēm, globālais koksnes granulu patēriņš līdz 2020.gadam varētu sasniegt 46 miljonus tonnu (pieaugums par 187% desmit gadu laikā). Pamatojoties uz šo pieņēmumu, foruma centrālā tēma būs iespējamie attīstības scenāriji individuālajos pasaules tirgos. Pasākuma otrajā dienā tiks prezentēti valstu ziņojumi, sniedzot iespēju foruma dalībniekiem iepazīties ar granulu tirgus tendencēm tādās valstīs kā Kanāda, ASV, Zviedrija, Krievija, Ukraina, Bulgārija un Dienvidkoreja.

No 5. līdz 7.oktobrim turpat Štutgartes izstāžu centrā norisināsies arī starptautiskā izstāde „Interpellets 2011″, kur no Vācijas un ārvalstīm piedalīsies aptuveni 100 eksponenti, prezentējot savus jaunākos produktus, pakalpojumus un tehnoloģiskos risinājumus koksnes granulu ražošanā un izmantošanā.

 

Lasīt vairāk:www.pelletsforum.de

www.interpellets.de

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *