Tērvetes dabas parks aicina skolēnus izzināt mežu un jauki atpūsties

Vai esat meža un dabas draugi? Ja tā, tad nāciet ciemos un izziniet dabas noslēpumus Tērvetes dabas parkā! Stunda mežā – pārmaiņas skolas ikdienā. Mammadaba meistarklase aicina tuvināt mācību procesu dabai. Tā piedāvā 1.-9.klases skolotājiem un skolēniem apgūt vides izglītības programmu „Izzini mežu” atpūšoties un mācoties Mammadaba tūrisma objektos. Katrai klasei ir iespēja kļūt par Mammadaba Meistarklasi un iegūt „zaļas” balvas.

Visu rudeni 1 – 4. klases skolēniem Meža mātes valstība atklāsies caur aktīvu darbošanos, izpēti un atpūtu. Sasveicinieties  ar vāveri, ieklausieties putnu rudens pulcēšanās dziesmā, aplūkojiet meža ražu – riekstus un sēnes, priecājieties par segliņa sārtajām ogām, izziniet koku mūžu un ne tikai to! 5.-9. klases skolēniem Tērvetes dabas parks piedāvā smelties zināšanas dabā trīs izziņas takās – Purva, Koku un Koksnes. 8.-9. klases jaunieši aicināti novērtēt Latvijas vienu no lielākajām bagātībām un vērtībām – mežu, ko pamatoti dēvē par „zaļo” zeltu. Šajā nodarbībā būs lieliska iespēja no klases  pārcelties uz matemātikas stundu mežā. Savukārt bērnudārza grupām un 1. – 3. klases skolēniem Tērvetes dabas parka Rūķīšu mežā no 28. novembra līdz 21. decembrim un no 9. janvāra līdz 31. janvārim būs atvērtas radošās darbnīcas.

Tērvetes dabas parks ir atzīts par Eiropas izcilāko tūristu galamērķi un draudzīgāko vietu ģimenēm ar bērniem. Katru gadu parks skolu jaunatnei piedāvā jaunas, izzinošas aktivitātes dabā.

 

Lasīt vairāk:www.mammadaba.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *