Izstādē “Tehnodrev Sibir” šogad piedalīsies par 30% vairāk ārvalstu uzņēmumu

Piektajā starptautiskajā kokapstrādes iekārtu un tehnoloģiju izstādē “Tehnodrev Sibir 2011”, kas norisināsies Krasnojarskā 13. – 16.septembrī, šogad piedalīsies par 30% vairāk šīs nozares vadošo pārstāvju ārvalstīs nekā pērn.

Zināms, ka izstādē piedalīsies vairāk nekā 30 ārvalstu uzņēmumi, t.sk. desmit šai izstādē piedalīsies pirmoreiz. Starp jaunajiem dalībniekiem ir tādi uzņēmumi kā „Camozzi” (Itālija), „Forezienne MFLS, M.E.M.” (Francija), „Heinola Sawmill Machinery” un „MW Power” (Somija), „Minda Industrieanlagen GMBH” un „Möhringer Simon Anlagenbau GMBH” (Vācija), „Springer Maschinenfabrik AG” (Austrija), „Hekotek AS” (Igaunija) un „Linan Hallmark” (Ķīna).

Dalībnieki prezentēs jaunākās kokzāģēšanas un kokgriešanas iekārtas un instrumentus, zāģmateriālu šķirošanas līnijas, masīvkoka apstrādes iekārtas daudzslāņu līmēto koksnes izstrādājumu ražošanai, koksnes plātņu ražošanas līnijas, kā arī granulu ražošanas tehnoloģijas un granulu apkures katlus.

Tāpat savas ekspozīcijas apmeklētājiem šogad prezentēs arī citi pasaules līderi meža nozarē, kas nu jau kļuvuši par pastāvīgajiem „Tehnodrev Sibir” izstādes dalībniekiem: „VDMA” (Vācija), „PONSSE OY” (Somija), „Valmet Komatsu Forest” (Zviedrija/ASV), „John Deere” (ASV), „Suzuko Co.” (Japāna), „Muehlboeck Holztrocknungsanlagen GmbH” (Austrija), „SAB Sagewerksanlagen GmbH Timbermatic” (Vācija), „Spanevello SRL” (Itālija) u.c.

„Tehnodrev Sibir 2010″ kopumā piedalījās 145 eksponenti no dažādām pasaules valstīm – Austrijas, Vācijas, Itālijas, Ķīnas, Taivānas, ASV, Turcijas, Somijas, Japānas, Baltkrievijas, Latvijas un Krievijas. Izstādes apmeklētāju skaits pārsniedza 6 000, t.sk. 80% bija nozares speciālisti.

Lai paplašinātu vietējo nozares pārstāvju zināšanas par aktualitātēm tirgū, izstādes ietvaros notiks arī nacionālais forums, kur viens no galvenajiem apskatāmajiem jautājumiem būs jaunākās kokapstrādes tehnoloģijas. Tāpat tiks prezentēti ziņojumi par kokrūpniecības attīstības perspektīvām Sibīrijas reģionā, prioritārajiem investīciju projektiem, saistītajām problēmām un koksnes izejvielu pieejamību. Savukārt apaļā galda diskusijās tiks pārrunāti jautājumi saistībā ar nelikumīgo koksnes tirdzniecību, koksnes atlikumu pārstrādi un māju būvniecību.

Paralēli izstādei „Tehnodrev Sibir” notiks arī mēbeļu rūpniecības izstāde un kongress, kas būs lielākais šāda veida pasākums Sibīrijas reģiona mēbeļu nozares pārstāvjiem. Kongresa gaitā plānots apskatīt tādus jautājumus kā valsts atbalsts mazo uzņēmumu attīstības veicināšanai, pašreizējā situācija mēbeļu nozarē un Sibīrijas mēbeļu tirgus attīstības perspektīvas, jaunu tehnoloģiju ieviešana mēbeļrūpniecībā, kā arī jaunākās mēbeļu dizaina tendences.

 

Lasīt vairāk:www.restec.ru

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *