Piesātinātajā mēbeļu tirgū savu nišu rod jauns mēbeļu ražošanas uzņēmums “MWF”

Ar mērķi veicināt dizaina mēbeļu pieejamību Latvijas un ārpus Latvijas iedzīvotājiem, šā gada maijā savu darbību Ventspilī uzsāka jauns kokapstrādes un mēbeļu ražošanas uzņēmums SIA “MWF”.

Uzņēmuma vēsture aizsākusies jau 2007. gadā, kad tika nodibināta SIA „Užavas galdniecība”, kas sniedz individuālu mēbeļu izgatavošanas pakalpojumus. Ņemot vērā Latvijas iedzīvotāju pieprasījumu un esošo mēbeļu piedāvājumu, SIA „MWF” dibinātājiem, radās ideja sekmēt rūpnieciski ražotu dizaina mēbeļu pieejamību ikvienam – gan Latvijā, gan arī ārpus tās.

Kā zināms, Latvijā mēbeļu ražošanas tradīcijas ir spēcīgas, un kokapstrādes uzņēmumi atrodami teju katrā pagastā. Tāpēc, kā atzīst jaunā uzņēmuma līdzdibinātāja Evita Jansone: „Būtiski katram uzņēmumam apzināties savas stiprās puses un priekšrocības attiecībā pret konkurentiem. Svarīgi būt pastāvīgā komunikācijā ar gala patērētāju, lai savlaicīgi ieraudzītu izmaiņas klientu vajadzībās. Plānojam radīt produktus, kas ne tikai atšķirsies no pieejamā piedāvājuma vizuāli, bet tajos tiks iestrādāti unikāli papildu elementi. Savās ražotajās mēbelēs akcentēsim dabiskumu un videi draudzīgu attieksmi. Turklāt, ražojot rūpnieciski, centīsimies saglabāt sajūtu, ka mēbeles tomēr radītas ar rokām.”

Šobrīd uzņēmums saviem klientiem piedāvā dažāda veida mēbeles no masīvkoka, MDF un lamināta, kā arī jebkura veida un cenu līmeņa krēslus un mīkstās mēbeles no ES un citām valstīm.

Sākotnēji jaunā uzņēmuma mērķis ir aizņemt maksimāli iespējamo Latvijas mēbeļu tirgus daļu. Sadarbojoties ar uzņēmuma dizaineri un sekojot līdzi klientu pieprasījumam, gada laikā ir plānots izstrādāt 2 mēbeļu kolekcijas dažādos stilos. Pakāpeniski tiek plānots attīstīt dažādus noieta kanālus arī uz ārvalstīm, lai tuvāko gadu laikā daļu no SIA „MWF” produkcijas varētu realizēt Skandināvijas valstīs.

„Šī brīža situācija atklāj, ka pašreiz Latvijas koka mēbeļu tirgū klientam tiek piedāvāti divi varianti – vienveidīgas, klasiskas un lētas mēbeles vai arī individuāli izstrādātas mēbeles, kas patērētājam izmaksā ļoti dārgi,” pieredzē dalās valdes loceklis Ivo Macpans, „tāpēc mēs, SIA „MWF”, ienākam Latvijas tirgū ar mērķi veicināt dizaina mēbeļu pieejamību, piedāvājot ikvienam Latvijas iedzīvotājam, uzņēmumam, iestādei un organizācijai labiekārtot savu mājokli, darba vietu vai pagalmu ar ekskluzīvām rūpnieciski ražotām koka mēbelēm par pieejamu cenu.”

SIA „MWF” nodrošina pilnu mēbeļu ražošanas ciklu – sākot ar mēbeles konstruēšanu un modeļa vai parauga izgatavošanu un beidzot ar piegādi klientam izdevīgā laikā un vietā.

Pielietojot jaunas un modernas tehnoloģijas mēbeļu ražošanā, uzņēmuma komanda radījusi praktiskas, izturīgas un pārdomātas konstrukcijas mēbeles, kas ražotas no vietējiem izejmateriāliem. Mēbeļu virsmu apdares procesā izmantota klasiskā lakošana, beicēšana, krāsošana, eļļošana u.c. apdares tehnoloģijas. Lai ikvienam produktam piešķirtu individuāla pasūtījuma izskatu, „MWF” izmanto rokas frēzēšanas tehnoloģijas ar speciālām rokas frēzēm.

 

Avots: www.nekrīze.lv

http://www.mwf.lv/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *