Skolotāji aicināti piedalīties meža izziņas sacensībā “Meža Olimpiāde”

2011./2012.mācību gada „Meža Olimpiādes” tēma ir „Informātika mežā”. Mācību stundu jānovada brīvā vidē – vietā, kur aug vai tiek apstrādāti koki (skolas pagalmā, parkā, mežā, botāniskajā dārzā, zāģētavā, mēbeļu ražotnē u.tml.) un/vai arī tajā jāizmanto mežā iegūti materiāli. Mācību stundas gaitas apraksts un plāns jāreģistrē internetā līdz 2012.gada 1.aprīlim Meža Olimpiādes 1.kārtas anketā.

„Informātika mežā” – tas nozīmē, ka šogad gaidīsim skolotāju mācību stundu radošos risinājumus par to, kā var izmantot jaunākās tehnoloģijas meža izzināšanā – telefonus, foto un videokameras, GPS, datorus un citas jaunākās tehnoloģijas.

Iepriekšējā – 2010./2011. mācību gadā, kad „Meža olimpiāde” norisinājās piekto reizi, saņēmām 212 darbus no 209 skolotājiem – 94 skolu pārstāvjiem par tematu „Mājturība mežā”. „Meža olimpiāde” tiek veidota ar mērķi rosināt skolotājus iekļaut vispārējās izglītības mācību priekšmetos tēmas un pasākumus, kas saistīti ar zināšanu, pieredzes un iemaņu gūšanu, skolēniem esot tiešā saskarē ar mežu, apkārtējo vidi.

 

Lasīt vairāk: www.tavsmezs.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *