Beļģijā ierosināts aizliegt meža dzīvnieku piebarošanu

Beļģija ir Eiropas centrs, no kurienes pa visu ES plūst Eiropas Komisijas pieņēmumi, kas ne vienmēr mūsu platuma grādiem ir pieņemamas. Tagad arī Beļģijas medniekiem nākas mazliet pasvīst, lai saglabātu savas tradīcijas. Visa pamatā doma, ka medībām jākļūst arvien ētiskākām, tādēļ vajadzētu aizliegt dzīvnieku piebarošanu!

Organizācija, kas uzsākusi šo iniciatīvu pauž viedokli, ka viņi nav pret medībām, bet gan iestājas pret piebarošanu, jo tad mednieks vairs nepilda savu “regulatora” lomu, bet gan pārāk palielina pārnadžu populācijas. Labāk baroti dzīvnieki, vairojas vairāk. Kā piemērs tiek minēts tas, ka Beļģijā pēdējo 20 gadu laikā trīskāršojusies mežacūku populācija, tādā veidā radot katastrofālas sekas postījumu ziņā.

Lai šo ziņu nestu tālāk, ir izveidota aptauja, aicinot sabiedrību paust savu viedokli. Starptautiskais mednieku portāls Yeswehunt aicina medniekus piedalīties šajā aptaujā un iestāties pret šo inovatīvo ideju aizliegt dzīvnieku piebarošanu, jo, radot šādu precedentu Beļģijā, līdzīgas iniciatīvas var rasties arī citās valstīs.

 

Lasīt vairāk:www.allforhunt.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *