Ķīnas mēbeļu tirgotājs biznesu Eiropā veiksmīgi attīsta ar interneta starpniecību

Ķīnā ražotas mēbeles, kas ar interneta starpniecību tiek pārdotas Eiropā, – šādu biznesa modeli izvēlējies ķīniešu uzņēmējs Ņins Li, kura pirms gada izveidotā kompānija „Made.com” jau sākusi iekarot britu tirgu. Iepriekš Ņins Li samērā sekmīgi darbojies arī Francijā un par savu panākumu galvenajiem iemesliem uzskata spēju sasaistīt Ķīnas un Rietumeiropas tirgus, kā arī interneta sniegto iespēju izmantošanu, vēsta BBC.

Uzņēmējs neslēpj, ka liela loma viņa biznesā atvēlēta internetam. Atšķirībā no parastajiem veikalu īpašniekiem, kuriem sākumā jāiegādājas prece no ražotājiem, bet pēc tam jādomā, kā to pārdot, viņš sākumā sagaida pasūtījumus, bet tikai pēc tam dod uzdevumu ražotājiem. “Ļoti nozīmīgs ir arī ātrums – internets mums ļauj uzsākt jaunu produktu piedāvāšanu daudz ātrāk nekā parastajā biznesā. Ātrums ir karalis – tas attiecas gan uz jaunu produktu izstrādāšanas ātrumu, gan kataloga pastāvīgu atjaunošanu. Tas vajadzīgs, lai saglabātu cilvēku interesi, lai liktu viņiem atkal un atkal atgriezties mūsu mājaslapā,” ir pārliecināts uzņēmējs.

Viņš uzskata, ka mēbeļu tirdzniecība tiešsaistē ir pilnībā mainījusi šo “apputējušo un parasto tirgu”. Turklāt, ja iepriekš tirgotāji nelabprāt ņēmuši pārdošanai preces no jauniem un mazpazīstamiem mēbeļu dizaineriem, tagad situācija ir mainījusies. “Ja pie mums atnāk jauns dizainers ar neparasta izskata galdu, kura tirdzniecības perspektīvas izskatās riskantas, mēs sakām – kāpēc gan ne? Mēs ieliekam attēlu savā mājaslapā – ja tas nevienu neinteresē, pēc kāda laika to aizvācam, taču, ja pārdošana sekmējas labi, ieguvēji ir visi,” uzsver uzņēmējs. Par to, ka šo biznesu gaida panākumi, nav šaubu. “Tas bija skaidrs jau no paša sākuma. Pirmajā interneta veikala darbības dienā mēs saņēmām 300 pasūtījumu. Vienā dienā!” – ir sajūsmā Ņins Li.

 

Lasīt vairāk:www.nekrīze.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *