Latvijas Sportinga federācija apstiprinājusi jaunās sezonas sacensību kalendāru

Nākamais gads solās būt gana interesants un aizraujošs. Sacensības paredzētas Rīgā, Grobiņā, Madonā, kā arī Viesaki šautuvē.

2012.gadā īpaša uzmanība veltīta arī kombinētajai medību šaušanai – paredzēti trīs posmi. Šī ir ļoti interesanta šaušanas disciplīna, paredzēta medniekiem, lai pierādītu savu šaušanas prasmju dažādību. Šauj gan ar gludstobra ieroci, gan vītņstobra ieroci, gan pa kustošiem, gan arī lidojošiem mērķiem. Šī disciplīna palīdzēs medniekam būt vispusīgi sagatavotam visas medību sezonas garumā, proti, šaujot gan gaides medībās, gan dzinējmedībās, gan arī medījot putnus. Kombinētās medību šaušanas sacensības notiks Mārkulīču šautuvē, Saldū un Rīgā.

Sacensību kalendārā arī iekļautas divas sacensības t.s. angļu sportingā, kas arī ir interesanta un saistoša šaušanas disciplīna ne tikai pieredzējušiem šāvējiem, bet arī medniekiem.

Latvijas Sportinga federācija vienmēr ir uzsvērusi, ka sportings ir viens no visdemokrātiskākajiem sporta veidiem. Sacensībās plecu pie pleca šauj pieredzējuši šāvēji un iesācēji, dāmas sacenšas ar vīriem, bieži vien uzrādot labākus rezultātus. Zinošākie dod padomus tiem, kam vēl nav pieredzes, vienmēr valda draudzīga un koleģiāla atmosfēra. Vienīgais, kam kaut kas sacensībās ir jāpierāda, ir katrs pats!

Sezonas sākums – 24.marts!

 

Lasīt vairāk:www.sporting.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *