DNB banka piešķīrusi kredītu “Tukuma mēbelēm” mēbeļu ražošanas attīstīšanai

DNB banka piešķīrusi kredītu un kredītlīniju SIA „Tukuma mēbeles” – Latvijas mēbeļu ražotāja SIA „Daiļrade koks” meitas uzņēmumam, kas šā gada nogalē kļuvis par rūpnīcas „Sāga” īpašnieku. Bankas piešķirtais finansējums 1,1 miljona latu apmērā tiks izmantots, lai paplašinātu jaunās rūpnīcas ražošanas jaudas.

Jaunajā rūpnīcā, kas pārdēvēta par „Tukuma mēbelēm”, paredzēts atjaunot visu ražošanas klāstu, izgatavojot masīvkoka un korpusa mēbeles, kā arī liekti līmētās mēbeles.

„„Daiļrade koks” ir viens no vadošajiem mēbeļu ražošanas uzņēmumiem Latvijā. Nemitīgā attīstība un paplašināšanās plānu pilnveidošana raksturo „Daiļrade koks” un saistīto uzņēmumu stabilās pozīcijas nozarē. DNB banka atbalsta ražošanas uzņēmumu attīstību, tādēļ sadarbībā ar „Tukuma mēbelēm” un „Daiļrade koks” saskatām tālejošas perspektīvas,” norāda DNB bankas Uzņēmumu apkalpošanas pārvaldes vadītājs Viktors Šeršņovs.

Jau pirmajā jaunās rūpnīcas darbības gadā SIA „Tukuma mēbeles” plāno kļūt par vienu no lielākajiem darba devējiem Tukuma rajonā. Šajā laikā paredzēts izveidot aptuveni 200 darbavietu, bet nākotnē ražotnē varētu strādāt līdz pat 250 darbinieku.

„Līdz šim „Daiļrade koks” produkciju ražoja Vaiņodē, Pļaviņās, Viļakā un Valmierā, bet, pieaugot pasūtījumu apjomiem, bija nepieciešams paplašināt mūsu tehnoloģiskās jaudas. Tāpēc pieņēmām lēmumu par vēl vienas rūpnīcas iegādi, un tas mums ļauj ne tikai paplašināt produkcijas klāstu, bet arī stiprināt konkurētspēju jau Baltijas līmenī,” skaidro SIA „Daiļrade koks” valdes priekšsēdētājs Andris Jansons.

 

Avots:www.dnb.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *