Jauna stipendija Meža fakultātes pamatstudiju programmās studējošajiem

Latvijas Lauksaimniecības universitātes mācību prorektoram Arnim Mugurēvičam un uzņēmuma “WESS mežam” valdes loceklim Ralfam Akodam parakstot līgumu, rasta iespēja universitātes pēdējā kursa studentiem piešķirt jaunu stipendiju.

Vienreizējo stipendiju piešķirs labākajiem Ekonomikas fakultātes un Meža fakultātes pamatstudiju programmās studējošajiem, kuri būs uzrakstījuši un aizstāvējuši studiju noslēguma darbu par meža ekonomiku.

Paredzams, ka labākos diplomdarbus pēc aizstāvēšanas komisija virzīs izskatīšanai īpašai žūrijai, kurā būs pārstāvis arī no SIA “WESS mežam”. Ar vienreizējo stipendiju apbalvos līdz pieciem studējošajiem gadā.

Stipendiju piešķirs jau 2011./2012.studiju gadā studiju noslēgumu darbu aizstāvējušajiem studējošajiem, un tās apjoms būs Ls 200.

Jau ziņots, ka no 2011./2012.studiju gada LLU studējošajiem būs iespējams pieteikties citām četrām jaunām stipendijām. SIA “Konekesko Latvija” stipendija paredzēta sekmīgiem pilna laika pamatstudiju 1.- 3.kursa studentiem, kuri apgūst akadēmiskā bakalaura studiju programmu “Lauksaimniecības inženierzinātne” vai profesionālo bakalaura studiju programmu “Mašīnu projektēšana un ražošana” (abas – Tehniskajā fakultātē) vai Mežinženieris(Meža fakultātē). Uzņēmums stipendijas ieguvējam izmaksās 50 latus mēnesī visa semestra garumā.

 

Avots:http://www.mf.llu.lv/?fid=521

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *