Kokapstrādes SIA “Piebalgas” saņem “Swedbank” aizdevumu ražošanas attīstībai

Kokapstrādes uzņēmums SIA “Piebalgas” ir saņēmis “Swedbank” finansējumu 479 792 eiro apmērā ražošanas attīstībai – mietu ražošanas līnijas iegādei. SIA “Piebalgas” pamata darbība ir apaļkoksnes pārstrāde, ražojot dažāda veida dēļus, kas tiek izmantoti būvniecībā (grīdu, pārsegumu, starpsienu, sienu likšanā).

Aizdevums tapis Eiropas investīciju fonda JEREMIE programmas ietvaros mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, un to līdzfinansē arī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra.

“Lai veiksmīgi konkurētu izejvielas iegādes un gatavās produkcijas realizācijas tirgos, uzņēmums ir spiests domāt par attīstības iespējām. Ir jārada darbavietas, kurās gan darbiniekiem būtu iespēja nopelnīt, gan tiktu radīts konkurētspējīgs produkts. Tāpēc ir pieņemts lēmums uzstādīt mietu ražošanas līniju, izmantojot Eiropas investīciju fonda JEREMIE atbalstu un Swedbank finansējumu,” saka SIA “Piebalgas” valdes priekšsēdētājs Eduards Ivanovs.

“Stabila apgrozījuma struktūra, sadarbības partneru loks un noieta tirgus ir apliecinājumi uzņēmuma konkurētspējai un produkcijas kvalitātei. Uzņēmuma vadībā ir nodarbināti kvalificēti un pieredzējuši profesionāļi, kuri spēj nodrošināt gan saražoto izstrādājumu kvalitāti, gan stratēģiski pārdomātu komercdarbības vadību,” saka Swedbank Biznesa klientu apkalpošanas menedžere Natālija Basalaja.

 

Avots: biznesa portāls “Nozare.lv”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *