Aicina pieteikties dalībai starptautiskajā būvniecības izstādē “Nordbygg – 2012”

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra  (LIAA) aicina Latvijas uzņēmumus pieteikties dalībai nacionālajā stendā starptautiskajā būvniecības un būvmateriālu ražotāju izstādē “Nordbygg – 2012”, kas Stokholmā, Zviedrijā, norisināsies 2012.gada 20. – 23.martā.

Izstāde “Nordbygg – 2012″ ir lielākā Zviedrijas būvniecības un būvmateriālu ražotāju izstāde, kura norisinās reizi divos gados un kopumā tā tiek uzskatīta par svarīgāko nozares izstādi visā Skandināvijā. 2010.gadā kopējā izstādes platība sasniedza 75 000 m2 un šo izstādi kopumā apmeklēja 59 322 apmeklētāji no 44 valstīm. Dalībnieku statusā 2010.gadā izstādē piedalījās vairāk nekā 850 būvniecības kompānijas un būvmateriālu ražotāj kompānijas no 18 valstīm.

Tradicionāli Izstādē pārsvarā tiek pārstāvētas sekojošas produktu grupas: celtniecības materiāli, virtuves iekārtas, apkures iekārtas, ventilācijas un santehnikas iekārtas, krāsas un lakas, elektriskās iekārtas un apgaismes ķermeņi, celtniecības stikls, rokas un mehāniskie instrumenti, dzīvojamās mājas un to risinājumi, kā arī citi produkti un pakalpojumi celtniecības nozarē.

Šogad Latvijas ekspozīcijas stends tiks finansēts no programmas „Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas”. Papildus minētajam valsts atbalsta finansējumam uzņēmumi savu komandējuma izdevumu segšanai braucienam uz izstādi var izmanto LIAA administrētās Struktūrfondu programmas „Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings” atbalsta finansējumu. Lai pieteiktu savu dalību nacionālajā stendā, lūgums līdz 2012. gada 18. janvārim aizpildīt elektronisko pieteikuma anketu.

Nacionālajā stendā ir paredzēta dalība ne vairāk kā 6 uzņēmumiem.

 

Lasīt vairāk:www.liaa.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *