Izveidota vietne diskusijām par izstrādāto “Enerģētikas stratēģija 2030” projektu

Ekonomikas ministrija izveidojusi diskusiju vietni internetā, aicinot ikvienu, kam rūp Latvijas enerģētikas politikas attīstība, dot savu ieguldījumu Latvijas ilgtermiņa enerģētikas politikas veidošanā, dalīties savā redzējumā, komentēt, uzslavēt un konstruktīvi kritizēt ministrijas izstrādāto „Enerģētikas stratēģija 2030″ projektu.

„Enerģētikas stratēģija 2030″ Latvijas nākotnei ir viens no stratēģiski svarīgākajiem dokumentiem. Stratēģija noteiks ilgtermiņa virzienu, kādā dosimies gan energoapgādes drošībā, konkurētspējā, energoefektivitātē un arī zaļās enerģijas lietošanā. Zinot, ka šajos jautājumos mums priekšā vēl ir vairākas svarīgas izšķiršanās, jārada atklāts, strukturēts dialogs ar visām iesaistītajām pusēm – nozari, uzņēmējiem, iedzīvotājiem un arī zinātniekiem, ko Ekonomikas ministrija ir apņēmusies darīt. Interneta diskusiju platforma kāda dokumenta publiskai apspriešanai ir vēl nebijis projekts Latvijas valsts pārvaldē, ko ceram novērtēs un izmantos maksimāli plašs interesentu loks, sniedzot savu ieguldījumu Latvijas enerģētikas politikā,” uzsver ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts.

Lai izveidotu platformu auglīgām un rezultatīvām diskusijām, Ekonomikas ministrija izveidojusi interneta vietni, kurā publicēts „Enerģētikas stratēģijas 2030″ projekts. Šajā vietnē ikviens interesents aicināts līdz šā gada 31.janvārim iesaistīties stratēģijas uzlabošanā un tapšanā, nākot klajā ar savu viedokli, komentāriem un skatījumu par Latvijā īstenojamo enerģētikas politiku.

Vienlaikus Ekonomikas ministrija informē, ka šā gada 25.janvārī Rīgā tiek organizēts plašs diskusiju forums „Latvijas enerģētikas politikas stratēģija 2030.gadam”, pieaicinot plašu ekspertu loku un rosinot profesionālu viedokļu apmaiņu par dažādiem enerģētikas politikas jautājumiem.

 

Avots:www.em.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *