Aicina apmeklēt sertificētu pasīvo ēku projektētāju kursus

Sagaidot jauno Eiropas Savienības regulējumu, Latvijas Logu un Durvju Ražotāju Asociācija (LLDRA) un biedrība “Passive House Latvija” aicina izmantot Eiropas Sociālā Fonda (ESF) sniegto atbalstu, lai apmeklētu sertificētu pasīvo ēku projektētāju kursus (Certified Passive House Designer – CEPH).

Pēdējo gadu laikā interese par enerģiju taupošām ēkām Eiropā ir ievērojami palielinājusies, un Pasīvās ēkas standarts ir kļuvis plaši pazīstams. Eiropas Komisija ir nospraudusi konkrētus mērķus energoefektivitātes jomā un apņēmusies jau no  2014. gada vairāk veicināt zema enerģijas patēriņa ēku būvniecību un rekonstrukciju, tāpēc  tiek gatavoti stingrāki nosacījumi, lai veicinātu zema enerģijas patēriņa un pasīvo ēku standarta ieviešanu dalībvalstīs atbilstoši klimatiskajiem apstākļiem. Lai veicinātu zemāka enerģijas patēriņa ēku projektēšanu un būvniecību, arhitektiem un inženieriem ir izveidots specializēts mācību kurss.

 

Kursa norises laiki:

1.posms  2012. g. 20.-21. februāris

2. posms  2012. g. 5.-7. marts

3. posms  2012. g. 12.-16. marts

EKSĀMENS – 2012.g. 24. marts

 

Mācību kursa mērķi ir izglītot Latvijas projektēšanas un būvniecības profesionāļus, piedāvājot augstas kvalitātes starptautiski atzītu apmācību programmu; paplašināt Latvijā speciālistu loku, kas izprot pasīvās ēkas projektēšanas specifiku, prot izmantot PHPP (pasīvo ēku projektēšanas programmu) ikdienas darbā, ir gatavi strādāt Eiropas nākotnes būvniecības standartiem atbilstoši jau šodien, un veidot speciālistu loku, par kuru kvalifikāciju nebūtu šaubu pasūtītājam, nodrošināt šo speciālistu eksportspēju.

CEPH kurss ir īsākais un drošākais ceļš, lai iegūtu Eiropas pasīvo ēku projektētāja kvalifikācijai nepieciešamās zināšanas un sekmīgi nokārtotu starptautiskās sertifikācijas eksāmenu, kura rezultātus apstiprina un sertifikātu izsniedz Pasīvo ēku institūts Darmštatē (Dr. Wolfgang Feist).

Pieteikumu iesniegšanas termiņš – 31. janvāris.

 

Lasīt vairāk:http://passivehouse.lv/lv/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *