Bezmaksas kontaktbirža būvniecības izstādes “Ecobuild 2012” ietvaros Londonā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmumus piedalīties kontaktbiržā, kas notiks š.g. 21.martā Lielbritānijas lielākās būvniecības un būvmateriālu izstādes “Ecobuild 2012” (www.ecobuild.co.uk) ietvaros, kas šogad notiek no 20.-22.martam.

Izstāde tiek organizēta kopš 2005.gada, un ir kļuvusi par galveno nozares izstādi. Tajā piedalās arhitekti, dizaineri, dažāda veida inženieri, būvnieki, dažādu projektu attīstītāji, investori, būvmateriālu ražotāji, tirgotāji u.c., piedāvājot ilgtspējīgus un inovatīvus būvniecības produktus un risinājumus.

2011.gadā izstādē piedalījās vairāk kā 1300 dalībnieku, bet izstādi apmeklēja apmēram 55 000 apmeklētāju, kas ir par 15 000 vairāk kā gadu iepriekš. 2011.gadā ar kopstendu izstādē veiksmīgi piedalījās arī Latvijas uzņēmumi. Šajā gadā izstādē paredzēti vairāk kā 15 valstu stendi, t.sk. arī Igaunijas, Lietuvas, Somijas, Vācijas u.c.

Bezmaksas kontaktbiržā var piedalīties gan uzņēmumi, kas piedalās izstādē, gan uzņēmumi, kas izstādi apmeklē. Šī gada kontaktbiržas galvenās tēmas ir:

  • Ilgtspējīgs dizains
  • Progresīvas un efektīvas eko tehnoloģijas
  • Jaunie būvniecības materiāli un tehnoloģijas
  • Alternatīvās enerģijas izmantošanas sistēmas un iekārtas

Kontaktbirža paredz 30 min. garas iepriekš rezervētas individuālās tikšanās, dodot iespējas iegūt jaunus starptautiskus kontaktus. Reģistrēšanās kontaktbiržai gala termiņš ir 2012.gada 11.marts.

 

Avots:www.liaa.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *