Uzņēmumi aicināti atbalstīt un iesaistīties Vislatvijas akcijā “Sniega talka”

Sākoties sniegotam laikam, akcija “Sniega talka” arī šogad rīkos un organizēs sniega novākšanas un apkārtnes sakārtošanas talkas, kurās uzņēmumi tiek aicināti atbalstīt un parādīt savu attieksmi pret apkārtējo vidi. Akciju organizē jau labi pazīstamais birojs “Tīrības dienas”, kas visu gadu – īpaši pavasarī un rudenī, apliecina savas rūpes par vidi un rīko neskaitāmas talkas. Sniega talkas norise plānota visu ziemas sezonu gan Rīgā, gan citās Latvijas pilsētās un lauku teritorijās, kur darbojas aktīvi un atbildīgi uzņēmumi, iestādes un kolektīvi.

“Ilgu laiku gaidījām, kad mūs iepriecinās piesnigušās ielas un pļavas, tomēr tam ir arī sava prozaiskā puse – nenotīrītas ielas un ietves, kas var pat apdraudēt cilvēku drošību. Neatkarīgi no tā, ka ir jau janvāra vidus, esam nostājušies starta pozīcijas, lai palīdzētu iedzīvotājiem, tāpēc aicinām iesaistīties arī citus šajā projektā gan atbalstot, gan palīdzot,” atzīst “Sniega talkas” organizatore Linda Ozoliņa.

Tā kā akcijas ietvaros izveidota sadarbība ar plašu mediju loku, Sniega talkām paredzama plaša publicitāte visā Latvijā – arī mediju un sabiedrības uzmanība, tāpēc uzņēmumiem tiek piedāvāta iespēja šo uzmanību izmantot savā laba un kļūt par Sniega talkas atbalstītāju, sniedzot ieguldījumu tās norises organizēšanā. Kļūstot par akcijas atbalstītāju, uzņēmumam tiek nodrošināta ne tikai plaša pozitīva publicitāte, veidojot sociāli atbildīga uzņēmuma tēlu, kam rūp gan apkārtējā vide, gan sabiedrības ērtības, bet arī tiek nodrošinātas reklāmas iespējas speciali veidotajā Sniega talkas mājas lapā, kā arī medijos, kuros tiks reklamēta akcija.

Vislatvijas “Sniega talka” tiks organizēta katru sestdienu, kamēr vien laika apstākļi to pieprasīs. Uzņēmumi, kas vēlas atbalstīt akciju “Sniega talka”, dienas garumā aicināti sazināties ar organizatoriem – 26831571, info@sniegatalka.lv, lai informētu, kur notiek talkošana, iesūtītu savas fotogrāfijas un uzzinātu, kur vēl nepieciešami palīgi.

Pirmā “Sniega talka” norisinājās šī gada 15. janvārī, kad vairāki uzņēmumi, kolektīvi, iestāžu darbinieki, draugu grupas un kaimiņi vienojās kopīgā darbā, lai padarītu Rīgas un visas Latvijas ceļus vieglāk izejamus un izbraucamus, kā arī palīdzētu tikt galā ar sniega un ledus radītajām problēmām.

 

Avots:www.sniegatalka.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *