Mežaparkā nākamsvētdien norisināsies jau otrais Pikošanās čempionāts Latvijā

Pērn pasākums guva lielu atsaucību, pulcējot vairāk nekā tūkstoti apmeklētāju un dalībnieku. Līdz ar Pikošanās čempionātu Mežaparka atpūtas komplekss „Ziemas Parks” nākamsvētdien Mežaparka Lielās estrādes teritorijā oficiāli atklās otro sezonu, piedāvājot rīdziniekiem un Rīgas viesiem dažādas ziemas aktivitātes.

Pikošanās sacensības sastāvēs no vairākām disciplīnām, kurās ikviens varēs piedalīties, neatkarīgi no savām sportiskajām iemaņām un vecuma. Lai veicinātu sportisko garu, par katru uzdevumu sacensību dalībnieki saņems punktus un noslēgumā tiks noskaidroti uzvarētāji, kas saņems pārsteiguma balvas no Actimel un „Ziemas Parks”. Dalībnieki varēs izmēģināt savus spēkus tādās disciplīnās kā „Sniega kaķene”, „Lidojošais maiss”, „Trāpīgais”, „Svārsts” un „Greizais spogulis”. Līdztekus Pikošanās čempionātam pasākuma apmeklētājiem būs iespēja piedalīties dažādās ziemas atrakcijās, piemēram, ragaviņu trasē, krāsaino sniega figūru būvēšanā u.c.. Pasākuma kulminācija būs Lielā sapikošanās, kurā aicināti piedalīties visi sacensību dalībnieki un „Ziemas Parks” apmeklētāji.

Pikošanās čempionāts norisināsies 5.februārī no plkst. 12 – 16. Dalība pasākumā ir bez maksas.

Vairāk informācijas par Actimel Pikošanās čempionātu pieejama Actimel oficiālajā lapā portālā Draugiem.lv www.draugiem.lv/actimel.

 

Avots:www.ziemasparks.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *