Skolotāji aicināti pieteikties pavasara kursiem par meža apsaimniekošanu

Pedagogi, kurus saista vides izglītība, aicināti šomēnes pieteikties dalībai pavasara 12 stundu tālākizglītības kursos „Pedagogu profesionālās kompetences pilnveide vides izglītībā par ilgtspējīgu meža apsaimniekošanu”. Kursu programma tiek apgūta klātienē vienā no trim dienām no 2012. gada 13. – 15. martam (dalībnieki pieteikuma anketā var norādīt viņiem vēlamo kursu datumu) ar pirmo dienas daļu „Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūtā” (MeKA), bet otro – ekspedīciju mežā!

Kursiem var pieteikties jebkurš vispārējās izglītības pedagogs, aizpildot pieteikuma anketu un nosūtot to līdz 2. martam uz e-pastu sigita.tunkele@e-koks.lv . Apstiprinātais kursu dalībnieku saraksts tiks izsūtīts visiem pieteikumu iesniedzējiem uz e-pastu līdz 7. martam. Dalības un ēdināšanas maksu kursos sedz AS „Latvijas valsts meži”.

Šādi kursi skolotājiem tiks organizēti jau trešo reizi – pirmajos kursos 2011.gada skolu rudens brīvlaikā piedalījās 132 skolotāji, bet otrajos šā gada janvārī – 145 skolotāji.

Kursu programmu piedāvā “Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūta Tālākizglītības centrs” sadarbībā ar AS “Latvijas valsts meži” un Valsts mežzinātnes institūtu „Silava”.

 

Lasīt vairāk:www.lvm.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *