Tuvojas izstāde “Māja I 2012” – lielākais būvniecības nozares notikums Baltijā

Pulcējot gan interesentus, gan nozares profesionāļus: būvniekus, arhitektus, projektētājus, namu apsaimniekotājus, nozīmīgākos un konkurētspējīgākos būvmateriālu ražotājus un tirgotājus, no 15. līdz 18. martam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā norisināsies 26. starptautiskā būvniecības industrijas izstāde “Māja I 2012”, kurā tiks prezentēti jauni un unikāli ražojumi būvniecībai, uzlabotas tehnoloģijas, aktuāli celtniecības un remonta risinājumi ikvienam mājoklim. Izstāde ataino mūsdienu celtniecības attīstības tendences, tehnoloģiju jaunumus un to izmantošanu, kā arī sekmē tiešu dialogu starp būvniecības un citu saistītu nozaru profesionāļiem un galapatērētājiem Baltijā, Austrumeiropā, Rietumeiropā, Āzijā.

Izstādē “Māja I 2012” piedalīsies ap 460 uzņēmumu no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Somijas, Austrijas, Īrijas, Itālijas, Polijas un ASV – gan pieredzējuši un tradīcijām bagāti būvniecības nozares uzņēmumi, kas meklē jaunas tirgus nišas, gan nesen dibināti uzņēmumi, kas šobrīd vēlas nostiprināt savas pozīcijas tirgū. “Neskatoties uz Eiropas Savienības nestabilo finansiālo stāvokli, izstādes komplektēšanas rezultāti parāda, ka ar būvniecības nozari Ziemeļeiropā viss ir kārtībā. Jau trīs mēnešus pirms izstādes 80% no izstādes ir nokomplektēta, kas ļauj prognozēt arī labu izstādes kvalitāti,” norāda izstādes “Māja I” projekta vadītājs Roberts Brēde.

Lai izstādes dalībnieki savos stendos sagaidītu pēc iespējas vairāk ārvalstu profesionālos apmeklētājus, mēnesi pirms izstādes darbu uzsāka “Māja I” iEXPO – interneta izstāde ar “Māja I 2012” dalībfirmu virtuāliem stendiem. “iEXPO ir jauns un jau ļoti veiksmīgs projekts izstāžu biznesā, par ko pārliecinājāmies izstādē “Baltic Furniture 2011″. Tas ir vēl viens uzņēmējdarbības atbalsta mehānisms, kas izstādes dalībniekiem piedāvā virtuālā vidē komunicēt ar ārvalstu profesionāļiem, sadarbības partneriem un klientiem no jebkuras pasaules malas,” norāda projekta vadītājs Roberts Brēde.

Izstādes ietvaros Ķīpsalā notiks arī konference “Ilgtspējīga būvniecība un tās pielietojums praksē”, kas būs noderīga gan būvniecības profesionāļiem – būvinženieriem, būvdarbu vadītājiem un būvmateriālu ražotājiem, gan ikvienam interesentam. Konferences tēmas: ilgtspējīga būvniecība un tās perspektīvas, likumdošanas prasības, kontrole un kvalitātes nodrošināšana, kā arī izplatītākās kļūdas.

2011. gada izstādē “Māja I” piedalījās 347 uzņēmumi (par 15% vairāk nekā 2010. gadā) no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Vācijas, Zviedrijas, Dānijas, Francijas, Krievijas, Baltkrievijas, Somijas, Austrijas, Īrijas, Itālijas, Polijas, ASV, Ukrainas un Spānijas. Savukārt izstādes apmeklējums palielinājās par 42% un sasniedza 48 599.

 

Lasīt vairāk:www.bt1.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *