Meža fakultāte izstādē “Skola 2012” iepazīstina ar studiju iespējām mežzinībās

Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā no 1. līdz 4. martam notiek gada nozīmīgākais izglītības pasākums – 18. starptautiskā izglītības izstāde “Skola 2012”, kas vienuviet ļauj iegūt visaptverošu informāciju par mācību iespējām un palīdz izvēlēties piemērotāko izglītības ceļu.

Šogad izstādē piedalās vairāk nekā 140 dalībnieki no 11 valstīm – Latvijas, Krievijas, Igaunijas, Francijas, Vācijas, Kanādas, Dānijas, Somijas, Lielbritānijas, Izraēlas un Nīderlandes. Četrās izstādes dienās apmeklētāji varēs iegūt informāciju par valsts un privātajām augstskolām, vidusskolām, koledžām, arodskolām, kā arī mācību centriem, valodu kursiem, tālmācību, e-studijām.

Izstādē piedalās arī Latvijas Lauksaimniecības universitātes Meža fakultāte, ko pārstāv studentu biedrības “Šalkone” aktīvie biedri. Izstādes dalībnieki fakultātes stendā varēs saņemt bukletus par visām studiju programmām, priekšmetiem, studiju maksu, kā arī “Baltijas Koku”, kas ir vienīgais žurnāls Latvijā par mežu un kokapstrādes nozari Baltijas valstīs un pasaulē latviešu valodā.

Studējošie izstādes apmeklētājiem, demonstrējot savas studiju programmu specifiku, piedāvās arī iesaistīties dažādos konkursos: piemēram, mežā dzīvojošu kukaiņu atpazīšanā un citās aktivitātēs ar balvām.

 

Avots:www.mf.llu.lv

http://www.bt1.lv/bt1/skola/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *