“Dieffenbacher” šogad plāno sasniegt rekordlielu apgrozījumu

2011.gadā Vācijas kokapstrādes iekārtu un instrumentu ražotājs „Dieffenbacher GmbH” attiecībā pret iepriekšējo gadu palielināja pārdošanas ienākumus no 330 līdz 350 miljoniem eiro. Pēc kompānijas vadītāja teiktā, veikto pasūtījumu faktiskais apjoms, kas šobrīd pārsniedz 750 miljonus eiro, nodrošinās pilnīgu jaudu noslodzi visās biznesa struktūrvienībās līdz pat 2013.gadam. Tāpēc 2012.gads, pamatojoties uz esošajiem pasūtījumiem, solās kļūt par kompānijas veiksmīgāko gadu ar rekordlielu apgrozījumu 425 miljonu eiro apmērā.

Ar saņemtajiem pasūtījumiem vairāk nekā 300 miljonu eiro apmērā, aizvadītajā gadā cerības attaisnoja kompānijas Wood-based panel struktūrvienība, reprezentējot „Dieffenbacher” kā vienu no pasaules vadošajiem plātņu ražošanas iekārtu piegādātājiem. Apjomīgs pasūtījums realizējams Alabamā, ASV, kur šā gada beigās plānots atvērt jaunu koksnes granulu ražotni ar jaudu 280 000 tonnu gadā un Vācijas iekārtu ražotājs, saskaņā ar slēgto darījumu, ir atbildīgs par lielāko daļu jaunajā rūpnīcā uzstādāmajām ražošanas iekārtām.

„Dieffenbacher” produktu stends šā gada 8. – 12.maijā būs skatāms arī Milānas izstādē „Xylexpo”, kur kompānija prezentēs gan atzinību guvušus, gan jaunus risinājumus un tehnoloģijas.

 

Lasīt vairāk: http://www.dieffenbacher.de/en/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *