LLU Meža fakultāte no 1. līdz 4. martam piedalījās izstādē “Skola 2012”

Izstādē “Skola 2012” reflektantiem bija iespēja iegūt informāciju par uzņemšanas prasībām, vienoto uzņemšanu, valsts finansētajām budžeta vietām, kā arī valsts galvotajiem studiju un studējošo kredītiem, kurus arī 2012.gadā izsniegs “SEB banka”.

Meža nozares izglītības stendā, ko pārstāvēja Meža fakultātes un Ogres Valsts tehnikuma studenti un mācībspēki, apmeklētāju netrūka četru dienu garumā. Interesējās gan pamatskolas, gan vidusskolas skolēni. Lielu interesi izrādīja par harvestera simulatoru, kas nereti pulcēja lielas skolēnu grupas pie stenda, katrs vēlējās kādu koku nozāģēt, un interesējās arī par meža mašīnu operatoru apmācībām tehnikumā.

Pastiprināta interese tika izrādīta par Meža fakultātes Mežinženieru un Kokapstrādes studiju programmām, arī Mežzinātnes studiju programma nepalika novārtā. Daudzi skolēni jau savu izvēli izdarīja un jau konkrēti zināja, ka pēc vidusskolas beigšanas Meža fakultāte būs tā vieta, kur turpinās studijas. Visvairāk skolēniem radās jautājumi par studiju procesu kopumā, par sporta un brīvā laika atpūtas iespējām u.c.

Četru dienu garumā Izstādē “Skola 2012” apmeklētājus ar studiju procesu iepazīstināja Kokapstrādes 3.kursa students Valērijs Kušnirs, 2.kursa Mežzinātnes studente Zelma Gžibovska un 4. kursa Mežinženieru studiju programmas studente Lāsma Bumbiere. Kopumā izstāde sniedza pozitīvas emocijas – studēt gribētāju bija daudz un Meža nozares izglītības stends bija apmeklēts.

 

Avots:www.mf.llu.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *